. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Premier Farnell koupil CadSoft
6. října 2009 - 16:07 | Pandatron | Premier Farnell koupil CadSoft   verze pro tisk

Premier Farnell koupil CadSoft

Premier Farnell oznámil získání celého základního kapitálu společnosti CadSoft Computer GmbH, předního německého výrobce a dodavatele specializovaného počítačového software pro konstruktéry (CAD) a obchod CadSoft Computer Inc. v USA.

Cadsoft je na trhu již 20 let a během této doby poskytl svůj obecně známý CAD software EAGLE již více než 40 000 konstruktérům v Evropě i USA a vybudoval si tak silné postavení a základ pro kvalitu a nabízenou hodnotu.

Premier Farnell je přední distribuční skupina s vysokou úrovní služeb zaměřených na potřeby elektronických konstruktérů a obchodních profesionálů po celém světě. Získání CadSoft je bráno jako rozšíření této základní strategie společnosti se zaměřením na poskytnutí spojení technologie, informace, nástrojů a software.

Více informací na: http://www.premierfarnell.com/premier_farnell/publicrelations/newscentre/?type=press&ref=416GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pondělí, 26. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Technické listy
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007