. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
ABB přezkoumá rozhodnutí EK o výkonových transformátorech

ABB přezkoumá rozhodnutí EK o výkonových transformátorech

ABB potvrdilo, že Evropská komise oznámila své rozhodnutí ohledně údajných protikonkurenčních praktik v segmentu výroby výkonových transformátorů. Evropská komise udělila ABB pokutu ve výši 33,75 miliónů EUR.

V prosinci 2008 ABB informovalo o vytvoření rezervy na možné budoucí výdaje spojené s touto záležitostí a dalšími neetickými praktikami, daněmi a náklady na restrukturalizaci. V souvislosti s procesem reportování výsledků hospodaření musí ABB zhodnotit, jaký dopad bude toho rozhodnutí a další vývoj v této záležitosti mít na vytvořené finanční rezervy a hospodářské výsledky firmy za letošní třetí čtvrtletí.

Jakmile obdrží konečné rozhodnutí, ABB je pečlivě přezkoumá a zváží své možnosti a příslušné další kroky.

ABB se zavázalo k čestné a otevřené soutěži na všech trzích na světě. Společnosti a zaměstnanci ABB se nesmí dopustit jakýchkoliv protikonkurenčních praktik nebo jiného nezákonného nebo neetického jednání. Vůči nezákonnému a neetickému jednání ABB uplatňuje politiku nulové tolerance.

ABB (www.abb.cz) je předním dodavatelem technologií pro energetiku a automatizaci, které umožňují zákazníkům z sféry průmyslu a výroby a distribuce energií zlepšit jejich výkonnost při současném snížení dopadu jejich činností na životní prostředí. ABB má kolem 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. V České republice působí na osmi lokalitách a zaměstnává více než 2 700 lidí.

Více informací na: http://www.abb.cz/cawp/seitp202/dbf24b589fb1207fc125764800426b16.aspxGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007