. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nová technologie SanDisk X4 již na trhu
14. října 2009 - 9:10 | Pandatron | Nová technologie SanDisk X4 již na trhu | Komentářů: 3  

Nová technologie SanDisk X4 již na trhu

Revoluční technologie X4™ firmy SanDisk kombinuje pokročilou technologii proprietárního řadiče se světově největší dosažitelnou kapacitou na jediný čip Flash paměti.

SanDisk Corp., světový lídr v oblasti flash paměťových karet dnes oznámil zahájení výroby paměťových karet postavených na nejnovější technologii X4™. Tato nová a inovativním technologie představená na konferenci ISSCC v únoru tohoto roku umožňuje implementaci až čtyř datových bitů v jediné paměťové buňce. Tedy dvakrát tolik než co nabízí současná technologie MLC (Multi-Level Cell) NAND paměťových čipů.

Při použití 63-nm výrobního procesu je tak nyní maximální hustota dat uložených na jediný křemíkový čip úctyhodných 64 GB. To mimo jiné otevírá dveře moderním a inteligentním elektronickým systémům s operačním systémem a přináší zde zcela nové možnosti poměru užitného výkonu vz. velikosti elektroniky.

Nyní se tato technologie X4™ dostáv do sériové výroby a jako první budou vyrobeny 8 a 16 GB SDHC paměťové karty a 8 a 16 GB karty Memory Stick PRO Duo™.

„Vývoj a následné uvedení do výroby technologie X4™ představuje důležitý krok pro průmyslové flash paměti,“ řekl Sanjay Mehrotra, prezident a provozní ředitel, SanDisk. „Našim úkolem s technologií X4 bylo nejen přinést nižší náklady spojené se schopností umístit až čtyři bity do jediné paměťové buňky, ale také zajistit vysokou spolehlivost a funkční požadavky na standard průmyslový karet které v současné době používají právě MLC NAND.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
SANDISK ANNOUNCES WORLD’S FIRST HIGH PERFORMANCE 4-BITS-PER-CELL (X4) FLASH MEMORY TECHNOLOGY
SANDISK SHIPS WORLD’S FIRST FLASH MEMORY CARDS WITH 64 GIGABIT X4 (4-BITS-PER-CELL) NAND FLASH TECHNOLOGYGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (3):

Zobrazit starší 30 dnů (3)...Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232S - Převodník USB/RS232
Převodník USB / RS232 s obvody FTDI a plným sériovým portem RS232 Full.
Skladem od 395 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007