. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Pandatron a Český rozhlas
14. října 2009 - 13:43 | Pandatron | Pandatron a Český rozhlas   verze pro tisk

Pandatron a Český rozhlas

Rádi bychom vás informovali o navázání spolupráce s Českým rozhlasem.

Dnešním dnem počínaje bude možné přímo z webu Pandatron.cz poslouchat vzdělávací a odborné diskusní pořady Českého rozhlasu. Tyto budou vždy v den jejich vydání dostupné v rubrice Pandatron TV a samozřejmě také aktuálně i na titulní stránce.

V současné době probíhá zkušební provoz ve spolupráci s Českým rozhlasem Leonardo a pořadem Nula-jednička, jehož jednotlivé díly je možné najít přímo na adrese Český rozhlas Leonardo.

Navíc dnes (tedy 14. října), půjde-li vše jak má, bude možné v odpoledních hodinách poslouchat vysílání zpravodajství OK1RCR (dříve OK1CRK) živým přenosem v podobě internetového streamu. Více informací bude v případě vysílání dostupných před 17h na titulní stránce vpravo v části Pandatron TV.

Více informací na: http://pandatron.cz/?tvGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Sobota, 24. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Technické listy
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007