. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
IBM jedničkou v IT poradenství
15. října 2009 - 4:52 | Pandatron | IBM jedničkou v IT poradenství   verze pro tisk

IBM jedničkou v IT poradenství

Společnost IBM oznámila, že byla analytickou agenturou IDC vyhodnocena jako světový lídr v IT poradenských službách.

Podle zprávy, která hodnotí deset největších světových a amerických poskytovatelů IT poradenství podle tržeb, si IBM za rok 2008 udržela prvenství v celosvětovém měřítku. Je to už druhý rok v řadě, kdy se společnost IBM umístila v této kategorii na prvním místě, a zároveň se jí podařilo meziročně zvýšit tržní podíl.

Kromě tradičního IT poradenství, jako je analýza výkonnosti IT, podnikové řízení a SOA, nabízí IBM řadu méně tradičních IT řešení v nových oblastech, jakými jsou software jako služba (SaaS) a cloud computing. Portfolio poradenské organizace IBM Global Business Services bylo nedávno rozšířeno o novou řadu služeb „Business Analytics and Optimization“, díky níž mohou nyní IT konzultanti IBM poskytovat klientům také podniková analytická řešení s přidanou hodnotou. Tato technologická řešení shromažďují, analyzují a využívají vnitropodnikové zkušenosti ke strategickému rozhodování v reálném čase. Změna orientace služeb IBM na služby s vyšší přidanou hodnotou podněcuje investice do nových oblastí, jako jsou analytické služby a řešení pro chytřejší planetu.

IDC definuje tržní segment IT poradenství jako služby IT strategie, hodnocení, plánování, návrhu a architektury.

Více informací na: http://www.ibm.com/news/cz/cs/2009/09/30/l989998h32967d50.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007