. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
IAR Systems nově s podporou ARM Cortex-R4(F)
16. října 2009 - 12:47 | Pandatron | IAR Systems nově s podporou ARM Cortex-R4(F)   verze pro tisk

IAR Systems nově s podporou ARM Cortex-R4(F)

IAR Systems včera oznámil zavedení komplexní podpory pro obvody ARM Cortex™-R4(F) a to od verze 5,40 IAR Embedded Workbench for ARM.

IAR Embedded Workbench je proslulý soubor vývojových nástrojů pro embedded aplikace. Jeho součástí je editor zdrojového kódu, nástroje pro řízení a správu projektů či C a C++ kompilátor, generující účinně optimalizovaný kód pro kombinovaný ARM/Thumb®-2 instrukční set. Dále je jeho součástí C-SPY simulátor a run-time knihovna, relocating assembler, linker a řada knihovních nástrojů. Krom toho současný kompilátor umožňuje kontrolu zdrojového kódu v souladu s pravily MISRA C (MISRA C:2004) zavedenými asociací MISRA (Motor Industry Software Reliability Association).

Součástí balíku IAR Systems jsou nyní funkce jako Evaluation Edition of IAR PowerPac RTOS, souborový systém či kompletní USB a TCP/IP stack.

„Když byla zahájena produkce obvodů Cortex-R4 pod původní licencí, byly tyto používány především pro komplexní System-on-Chip aplikace. Nyní jsme však zaznamenali jasný trend ve začlenění Cortex-R4 do skupiny všeobecně používaných high-end procesorů určených pro všeobecné použití.“ Říká Haydn Povey, ředitel produktového marketingu pro ARM procesory.

Více informací na: http://www.iar.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007