. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Farnell přichází s jedinečným „vylupovacím“ balením integrovaných obvodů

Farnell přichází s jedinečným „vylupovacím“ balením integrovaných obvodů

Společnost Farnell, přední distributor elektronických součástek, představila inovační řešení balení integrovaných obvodů, které ocení zákazníci po celém světě.

Zapouzdření peel packaging nabízí komplexní ochranu pro každý jednotlivý integrovaný obvod v průběhu jeho přepravy, skladování a manipulace s ním. Obvody jsou umístěny do ochranného recyklovatelného pouzdra z plastu, které je poté neprodyšně uzavřeno antistatickým víčkem. Balení peel packaging je podobné jako balení lékových pilulek.
Toto nové balení nabízí Farnell bez zvláštního příplatku, přičemž uživatelům poskytuje další významné výhody, které zahrnují jasnou identifikaci produktu prostřednictvím čísla výrobní série, čísla součástky Farnell a kódu výrobce. Balení peel packaging dále omezuje riziko průniku vlhkosti a umožňuje snadnou evidence množství součástek na skladě.

„Vylupovací“ balení peel packaging vyvinula firma Farnell ve spolupráci s experty na ochranu proti statickému výboji pro zajištění dodavatelského řetězce a balení v oblasti elektroniky, zdravotnictví a automobilového průmyslu. Z počátku bude v tomto balení standardně nabízeno více než 800 nejpopulárnějších integrovaných obvodů s velikostí pouzdra 7×7 mm a 10×10 mm. Pokud se týče produktových kategorií, jsou zahrnuty zesilovače, A/D a D/A převodníky, mikrokontroléry i procesory. V následných etapách tohoto programu se bude používání balení peel packaging dale rozšiřovat na významnou část kompletního portfolia integrovaných obvodů nabízených společností Farnell.

Peter Davies, ředitel divize vývoje produktů, v komentáři k uvedení balení peel packaging na trh prohlásil: „Těsná vazba firmy Farnell na tým návrhářů a konstruktérů nám umožnila rozeznávat skutečné potřeby trhu, které požadují zdokonalit balení integrovaných obvodů. Peel packaging je skutečně netradiční a novátorské balení, které poskytuje nejen účinnější ochranu proti poškození statickým výbojem a mechanickými vlivy, ale navíc významně pomáhá při skladování a evidenci počtu kusů.“

Další podrobné informace naleznete na webových stránkách www.farnell.com nebo v ČR www.farnell.com/cz , v SR www.farnell.com/sk.

Odkazy & Download:
Domovská stránka
Seznam výrobců
Online katalogGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (5):

Zobrazit starší 30 dnů (5)...Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PBTM s externí anténou
Modul s BTM-112 od firmy Rayson usnadňuje jeho použití a doplňuje modul o konektor pro připojení externí ziskové antény.
Skladem od 389 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007