. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Kouzelné skříňky
26. října 2009 - 10:21 | Karel Vašíček | Kouzelné skříňky | Komentářů: 2  

Kouzelné skříňky

Jistě znáte vystoupení kouzelníků na jevištích varieté či pod šapitó cirkusu. Klasické číslo je s kouzelnou skříňkou.

Umělec postaví na stolek malou skříňku, ukáže všem, že je prázdná, pak ji zavře, poklepe na ní kouzelnickou hůlkou a potom již ze skříňky vytahuje různé předměty, jako na burze. Diváci v dětském věku výskají údivem, pubertální přihlížející se tváří neutrálně ve stylu „všechno znám, jsem nad věcí“ a někteří dospělí prohlašují, že je to podvod a zapomínají na své dětství a na to, že se tak okrádají o poslední iluze, kvůli nimž na vystoupení kouzelníka přišli.

V prodejnách GM Electronic jsou také k dispozici kouzelné skříňky. Nejsou určeny pro vystoupení kouzelníků, ale pro každého, kdo má šikovné ruce a hlavu kutila, modeláře či elektronika. Není k nim potřeba kouzelnická hůlka. Jejich společný název zní Sady nářadí a společným jmenovatelem je osvědčená firma ProsKit.

V praktických kufřících či pouzdrech se skrývají všechny potřebné nástroje a nářadí pro práci. Nářadí nemusíme kupovat po částech a třeba někdy při práci zjistit, že nám něco chybí. Vše si koupíme najednou a pěkně uloženo, v rozsahu, který nám nejlépe vyhovuje. Jiné jsou potřeby profesionálního opraváře elektroniky či vyspělého radioamatéra, jiné elektrikáře, nebo studenta či učně. Každý si vybere dle svých finančních možností a pracovních potřeb.

Jako první představíme sadu pro profesionály N-1PK-700, skladové číslo 731-039 v ceně 2 950,- Kč s DPH. Praktický koženkový kufr o rozměrech 45x35x13 cm s kódovacími zámky obsahuje ve třech patrech páječku, stojánek na páječku s houbičkou, odsávačku, kapátko, odsávací knot, cín, svinovací metr, izolační pásku, sadu imbusových klíčů, pět druhů kleští ve velikosti 5, štípací a kombinované kleště č.6, univerzální odizolovávací a krimpovací kleště, zrcátko s rukojetí, lámací nůž, francouzský klíč, fázovku, tři šroubováky ploché, tři šroubováky křížové, dva klíče nástrčkové s rukojetí, sadu jehlových pilníčků, sadu škrabek, pinzety, nůžky, ladicí šroubovák, sadu miniaturních šroubováků, sadu stranových klíčů velikosti 6 až 19, kleště blitz, kladívko, dva krátké masivní šroubováky s kulovou rukojetí, malou svítilnu, zásobník na součástky a dózu na součástky.


Obr. 1: N-1PK-700 v ceně 2 950 Kč

Další velká sada N-1PK-938E, skladové číslo 731-313 v ceně 4 699,- Kč s DPH je určena hlavně profesionálům zabývajícím se výpočetní technikou a montážemi datových sítí. V kufru o rozměrech 45x35x15 cm z rázuvzdorné umělé hmoty je ve třech patrech uložen univerzální šroubovák s 19ti nástavci, svítilna ve tvaru plnicího pera, zrcátko se stavitelnou rukojetí, pean, antistatický náramek, antistatický štěteček, odsávací knot, odsávačka, páječka, krimpovací kleště s 5ti výměnnými hlavicemi pro datové konektory, čtyři druhy univerzálních odizolovávacích nástrojů pro kabely i samostatné vodiče, štípací a ploché kleště velikosti 5, sada imbusových klíčů, antistatická měkká podložka, šestidílný zásobník s nejpoužívanějšími datovými konektory typu RJ a BNC v několika provedeních, včetně izolačních krytek. Prostor kufru lze upravit variabilními přihrádkami.


Obr. 2: N-1PK-938E v ceně 4 699 Kč

Pro náročnější studenty oborů elektroniky či radioamatéry je vhodný rozměrově skladný kufr N-1PK-710, skladové číslo 731-069 v ceně 2 290,- Kč s DPH. V kufříku z rázuvzdorné hmoty, se zipovým uzávěrem o rozměru 35x28x11 cm je ve třech patrech uloženo 6 ks šroubováků, odsávačka, lámací nůž, odizolovávací kleště, páječka se stojánkem a houbičkou, ploché a štípací kleště velikosti 5, ploché a štípací kleště velikosti 6, nůžky, 2 jehlové pilníčky, sada imbusových klíčů, cín, izolační páska, tři druhy škrabek i s kovovým štětečkem, univerzální multimetr základní třídy s prozváněčkou, krabička na součástky. I zde je možnost uspořádat si prostor variabilními přihrádkami.


Obr. 3: N-1PK-710 v ceně 2 290 Kč

Pro potřeby studentů a učnů v oborech elektronika, ale i pro žáky ze zájmových kroužků je určeno skladné pouzdro se zipovým uzávěrem, které se vejde do tašky či batohu s učebnicemi. Sada N-1PK-612, skladové číslo 731-063, za cenu 790,- Kč s DPH, nezatíží rodinný rozpočet, přitom obsahuje základní nářadí potřebné pro praktickou výuku – pouzdro na součástky, 6 ks šroubováků ve třech velikostech křížové i ploché, lámací nůž, hrotovou páječku, , odsávačku, cín, stojánek pro páječku s houbičkou, štípací a ploché kleště velikosti 5, pinzetu na vyjímaní IO, sadu imbusových klíčů, pinzetu, štěteček. Velikost koženkového pouzdra je 36x22x6cm.


Obr. 4: N-1PK-612 v ceně 790 Kč

Profesionální varianta skladné sady nářadí se prodává pod označením N-1PK-690, skladové číslo 731-068 v ceně 890,- Kč s DPH. Koženkové pouzdro 31x24x6 cm, s uzavíráním na zip, skrývá dva křížové a dva ploché šroubováky, francouzský klíč, ráčnu s hlavicemi na matky a bity na šrouby v několika provedeních, hrotovou páječku, odsávačku, ladicí šroubovák, pinzetu, lámací nůž, univerzální krimpovací a odizolovávací kleště, ploché a štípací kleště velkosti 5, škrabku.


Obr. 5: N-1PK-690 v ceně 890 Kč

Spíše pro elektrikáře je určena souprava N-1PK-618, skladové číslo 731-065 v ceně 800,- Kč s daní.I její pouzdro je z koženky, uzavíratelné na zip. Má velikost 31x25x5 cm. Obsahuje francouzský klíč, 4 druhy robustních kleští – kombinované, ploché, ploché úzké, štípací, dále páječku, svinovací metr, sadu imbusových klíčů, izolační pásku, fázovku, 6 druhů šroubováků, 2 jehlové pilníčky, pinzetu, nastavovací izolační šroubovák.


Obr. 6: N-1PK-618 v ceně 800 Kč

Kterému elektrikáři vyhovuje menší koženkové pouzdro se zavíráním na zip o velikosti 25x16x5cm, jistě upřednostní soupravu N-PK-2091, skladové číslo 731-426 v ceně 485,- Kč s DPH. Je vybaveno základním nářadím, jako je 7 druhů šroubováků, včetně krátkého uvolňovacího, malým lámacím nožem, imbusovou sadou, svinovacím metrem, malým francouzským klíčem, robustními kleštěmi kombinovanými a plochými.


Obr. 7: N-PK-2091 v ceně 485 Kč

Pro ty, kdo potřebují mít pro občasné použití v pohotovosti základní nářadí, například i pro domácnosti, je určena malá souprava desetidílná N-1PK-301, skladové číslo 731-062 v ceně 339,- Kč s DPH. Pouzdro o rozměrech 20x14x4 cm s uzavíráním na zip obsahuje střední křížový a plochý šroubovák, plochý a křížový hodinářský šroubovák, dva jehlové pilníčky, pinzetu, lámací nůž, ploché a štípací kleště střední velikosti.


Obr. 8: N-1PK-301 v ceně 339 Kč

Nejen pro elektrikáře, kteří ocení kvalitní ergonomicky zpracované nářadí, je určena souprava N-1PK-636B, skladové číslo 731-301 v ceně 890,- Kč s DPH.. Pouzdro 33x20x5cm skrývá 5 ks kvalitních šroubováků a 3 ks robustních kleští – ploché, štípací, ploché dlouhé. Vše opatřeno na omak příjemnými protiskluzovými rukojeťmi. Doplněno je páječkou, pinzetou, francouzským klíčem, odsávacím knotem.


Obr. 9: N-1PK-636B v ceně 890 Kč

Autor článku je majitelem jedné z popisovaných sad nářadí. Bohužel musí konstatovat, že sadám chybí uklízecí automatika. Jeho kufr zeje poloprázdnotou, za to obsah se různě vrství po stole. Autor provádí sebekritiku a jde uklízet.

Vy však jistě zavítejte do prodejen GM Electronic v Praze na Thámově 15 u stanice metra Křižíkova, v Brně na Kolišti 9 u Moravského náměstí, v Ostravě na Mariánských horách, 28. října 254 v nově zrekonstruované prodejně, přímo u stanice tramvaje Prostorná, v Plzni na Dominikánské 8 v centru města a na Slovensku do nové prodejny v Bratislavě, Mlýnské Nivy 58, vedle prodejny Baumax.

Můžete si vybrat vhodné nářadí i další výrobky nejen jako vánoční dárek pro své blízké, ale i jako realizaci firemního zisku, započitatelnou do ekonomických výsledků firmy na závěr podnikatelsky úspěšného roku.

Uvítáme Vás také na našich stránkách www.gme.cz a www.gme.sk, kde je k dispozici e-shop.

Autor: Karel Vašíček - GM Electronic, spol. s r.o

Odkazy & Download:
Domovská stránka firmy GM Electronic
Slovenská domovská stránka firmy GM ElectronicGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (2):

Zobrazit starší 30 dnů (2)...

host
2. Dne 03. 11. 2009 v 21:14 zaslal host
Bez titulku
Pořád nerozumím co je na na nich "kouzelného".


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
RTL SDR-3+
Nová generace moderních, snadno použitelných RTL SDR přijímačů vychází z vynikajících vlastností obvodů R820T.
Skladem od 1490 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007