. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Bluetooth zůstává na 60 GHz
30. října 2009 - 9:30 | Pandatron | Bluetooth zůstává na 60 GHz   verze pro tisk

Bluetooth zůstává na 60 GHz

Oznámení pozastavit vývoj širokopásmového Bluetooth sdružením Bluetooth SIG nic nemění na vývoji 60 GHz technologie.

Bluetooth Special Interest Group odložil všechny plány na využití širokopásmové technologie, získané od WiMedia Alliance. Naproti tomu však i nadále provádí hloubkovou kontrolu a testy na 60 GHz technologii, která by se tak mohla stát hlavním kandidátem na budoucí vysokorychlostní Bluetooth rozhraní.

Rozhodnutí odložit vývoj širokopásmové technologie Ultrawideband Wireless Technology (UWB) tak zatlouká další pomyslný hřebík do rakve dříve jinak nadějné technologie směřující k vysoké rychlosti přenosu dat bezdrátovým spojením. Tento krok naopak zvyšuje zájem o druhou zamýšlenou technologii a to Bluetooth bezdrátové sítě pracující na 60 GHz. Ovšem i zde panují vážné obavy, aby i tato technologie neskončila jako UWB.


Zdroj: http://www.electronista.com/articles/09/01/22/60ghz.rf.technology

Více informací na: http://www.bluetooth.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007