. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
GM Electronic v Ostravě
10. listopadu 2009 - 4:54 | Pandatron | GM Electronic v Ostravě | Komentářů: 2  

GM Electronic v Ostravě

GM Electronic se může pochlubit nově zrekonstruovanou pobočkou v Ostravě a zve na regionální výstavu Elektrotechnika 2009.

Firma GM Electronic, známá jako dovozce elektroniky, podnikla další kroky ve sjednocování firemního image. V průběhu srpna až října došlo ke kompletní rekonstrukci ostravské pobočky na ulici 28. Října v Ostravě Mariánských horách. Na rekonstrukci prodejny navazuje i zvýšená propagační činnost firmy, která bude korunována ve dnech 10. a 11. Listopadu 2009 historicky první účastí na regionální výstavě Elektrotechnika 2009 v areálu ostravského výstaviště Černá louka.

Při vstupu do prodejny návštěvníka zaujme na první pohled barevné členění nabízeného sortimentu do samostatných skupin, audio/video, výpočetní technika, dům/byt/kancelář, měřicí přístroje a nářadí, volný čas a chemie/ baterie. Tradiční sortiment GM electronic, elektronické součástky, jsou nyní kompletně přemístěny do patra prodejny. V interiéru prodejny byly ve spodním patře kompletně vyměněny staré černé regály za nové, bílé. Prodejna se touto změnou nejen opticky zvětšila, ale díky rozšíření výstavních ploch v interiéru o prosklené vitríny si zákazník může bez asistence prodavačů prohlédnout většinu nabízeného sortimentu. Pro větší přehlednost jsou jednotlivé regály se zbožím označeny barevnou samolepkou v barvě oboru a jeho názvem, takže zákazník velmi jednoduše nalezne to, co hledá.

Kromě interiéru prodejny se změnil i vnější vzhled. Logo umístěné na fasádě se přemístilo přímo nad výlohu. Na nově vzniklou volnou plochu byl umístěn megaboard, jehož ústředním motivem je mamut a slogan: „Vstupte do mamutího světa elektroniky“. Symbol mamuta má představovat nejen firemní logo, pod který se firma GM electronic prezentuje již téměř dvacet let, ale zároveň sílu, mohutnost a šíři sortimentu, která by měla charakterizovat právě firmu GM electronic. Zákazník, který s touto představou navštíví prodejnu, jistě nebude zklamaný. Na jednom místě se mu nabídne více jak 23 000 položek elektroniky, elektrotechniky, měřicí techniky, nářadí a mnoha dalšího zajímavého zboží.

Jako zcela nová forma propagace firmy se v Ostravě objevily zajímavé reklamní letáčky v prostředcích MHD, které se podle informací, které máme k dispozici, stanou trvalou součástí marketingových aktivit firmy. První z letáků propaguje velmi vtipnou formou používání úsporných žárovek, které firma GM electronic dodává na český trh pod značkou Leelite. Druhá, čistě regionální forma propagace bude již zmiňovaná účast na výstavě Elektrotechnika 2009, kde firmu GM electronic naleznete ve druhém patře budovy výstaviště.

K rekonstrukci prodejny a nové marketingové politice firmy se vyjádřil pan Karel Pospíšil, vedoucí marketingu firmy GM electronic: „Cílem této rekonstrukce bylo odstranit kapacitní problémy s vystavováním zboží, zpřehlednit náš sortiment, který nebylo se zastaralým nábytkem možné vystavovat a zároveň také zpříjemnit zákazníkům nakupování. Nový vzhled prodejny považujeme za pilotní projekt celkového re-brandingu všech firemních prodejen. Ostrava tedy byla první v řadě, po ní budou následovat další naše provozovny v celé ČR i zahraničí.“

Uvítáme Vás také na našich stránkách www.gme.cz a www.gme.sk, kde je k dispozici e-shop.

Odkazy & Download:
Domovská stránka firmy GM Electronic
Slovenská domovská stránka firmy GM ElectronicGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (2):

Zobrazit starší 30 dnů (2)...

host
2. Dne 10. 09. 2014 v 16:37 zaslal host
vladimirogiuseppe@zahoo.it
Mám mnoho komponentů elektronických výrobků odpory tranzistor condenzatori trimeru
taqntissima a ostatní zboží přes 600.000 kusů
giuseppe


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PGSM-SIM900: GSM/GPRS modul SIM900
Čtyřpásmový GSM/GPRS modul s SIM900 firmy SIMCom a podporou SMS, MMS, GPRS Class 10, TCP/IP, FTP a dalších.
Skladem od 790 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007