. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Čipové karty boří hospodářskou krizi
18. listopadu 2009 - 14:39 | Pandatron | Čipové karty boří hospodářskou krizi   verze pro tisk

Čipové karty boří hospodářskou krizi

Růst prodeje inteligentních čipových karet s mikroprocesory se nezastavuje ani v období celosvětové hospodářské krize a boří tak všechna očekávání.

Minulý týden jsme na tomto místě psali o současném vývoji na poli světového trhu polovodičových čipů a dnes tu máme další pozitivní zprávu. Tentokrát zaměřenou na prodej čipových karet. Jak se totiž ukázalo v průběhu několika posledních měsíců, jsou to právě moderní čipové karty, které jsou vůči propadům světových trhů imunní. I přes silnou hospodářskou krizi je o tyto produkty stále větší zájem a jejich produkce nezadržitelně stoupá.

Eurosmart, mezinárodní neziskové sdružení se sídlem v Bruselu, odhaduje nárůst prodeje výkonných mikroprocesorových karet až k 10 procentům v roce 2010. Samo sdružení Eurosmart přitom stojí za inteligentními a bezpečnostními aplikacemi pro průmysl a oblasti bezpečnosti.

Organizace ve svých zprávách uvádí, že se těchto prvků produkovaných s maximálním důrazem na bezpečnost, vyrobí v roce 2009 až 4,4 miliard kusů. To je o 5,1 procent více než v roce 2008. Zároveň lze velice reálně předpokládat pokračování v růstu i v roce 2010 a očekávat výrobu až 4,8 miliard kusů čipových karet a tedy růst zhruba o 9,9 procent více v porovnání s rokem současným.

Následující tabulka představuje celosvětový objem prodejů v milionech kusů v závislosti na tržním segmentu.

Více informací na: http://www.eurosmart.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007