. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Boxy odolné proti EMI pro CAN a PROFIBUS
2. prosince 2009 - 8:29 | Pandatron | Boxy odolné proti EMI pro CAN a PROFIBUS   verze pro tisk

Boxy odolné proti EMI pro CAN a PROFIBUS

Firma Provertha Connectors, Cables & Solutions GmbH (Pforzheim, SRN) vyvinula sérii distribučních boxů pro horizontální i vertikální montáž na 35mm cylindrické DIN kolejnice pro distribuci PROFIBUS a CAN.

Všechny modely měří 77,5 x 39 x 18,5 mm (22.3 mm včetně šroubu/závitu/svorky), což umožňuje provedení instalace do omezených prostor, poskytujíce RF/EMI stínění a jednoduchou a bezpečnou fixaci ke kolejnici prostřednictvím masivní nosné úchytky.

Verze pro náročné podmínky (např. železniční vozidla) obsahuje pro připojení PCB čtyři D-sub konektory na box. Odlehčená verze se soustředí na průmyslové aplikace a spoléhá na obyčejný plochý kabel.

Uzemnění je zajištěno šrouby na D-sub konektoru, v případě náročnější verze také zajišťovací svorkou D-sub -> PCB. Zásuvný modul k uchycení ke kolejnicím zajistí bezpečné uzemnění k síti. Dostupné modely disponují buď čtyřmi D-Suby v přímce, či ve čtverci 2x2.

Více informací na: http://www.provertha.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007