. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Microchip zvyšuje tepelnou odolnost čipů na 150°C
3. prosince 2009 - 7:55 | Pandatron | Microchip zvyšuje tepelnou odolnost čipů na 150°C | Komentářů: 0  

Microchip zvyšuje tepelnou odolnost čipů na 150°C

Firma Microchip Technology rozšířila rozsahy svých zařízení testovaných a kvalifikovaných pro splnění norem AEC-Q100 Grade 0.

Mezi tato zařízení patří osmi- a šestnáctibitové PIC mikrokontroléry, dsPIC digitální signální kontroléry, sériové EEPROM zařízení a analogové produkty.

Tento fakt umožní bezpečné nasazení obvodů v automobilových aplikacích v prostorách motoru, extrémních průmyslových aplikacích či zdravotnických zařízeních (např. tlakové nádoby pro sterilizaci nástrojů).
Vývojáři mají nyní možnost vložit výpočetní jednotky přímo do vysokoteplotních aplikací, přičemž křemík může být umístěn přímo na vysokoteplotní konstrukci.

Firma Microchip tak nyní nabízí největší a nejširší portfolio obvodů pro vysokoteplotní aplikace. Schopnost namontovat křemíkové čipy přímo k VT periferii znamená, že bezkomutátorové DC motory mohou být použity namísto mechanických, páskem řízených regulátorů pro čerpadla, větráků motorového chlazení, turbonabíjecích odpadních bran, či aplikací pro ovládání plynu.

Tato vlastnost zvyšuje úsporu využití paliva, snižuje tudíž emise a to vše pouze za pomoci inteligentních senzorů, které mohou být umístěny přímo do automobilových převodovek, chladicích systémů motorů, či olejových zásobníků.

MCU využívající CAN a LIN konektivity můžou nyní naopak nabídnout úsporné rozhraní pro propojení jednotlivých komponent. Fakt, že byly eliminovány části jako tepelné štíty a přídavná kabeláž snížil náklady na výrobu, tudíž i cenu pro koncové zákazníky.

Odkazy & Download:
Domovská stránka firmy Microchip
Přehled distributorů
Microchip Offers Industry’s Broadest Portfolio of Semiconductors
High-Temperature Design CenterGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
L20 QUECTEL
GPS modul L20 firmy QUECTEL, SiRFStarIV, UART/I2C
od 263 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007