. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Revize portfolia produktů GM Electronic
21. prosince 2009 - 8:52 | Pandatron | Revize portfolia produktů GM Electronic   verze pro tisk

Revize portfolia produktů GM Electronic

GM Electronic v říjnu 2009 zahájila celkovou revizi portfolia produktů a provádí změnu názvů většiny výrobků. Současně s přejmenováním dochází i k revizi prodejních cen. Nejvýznamnější změnou je zcela jistě přejmenování baterií a akumulátorů v průběhu prosince 2009.

Od zahájení změn v říjnu byly již přejmenovány názvy položek u nářadí značek Dremel a Bosch, digitální a analogové videotechniky od MK Electronic, přepěťových ochran Belkin, chemických přípravků pro elektroniku od výrobce CRC Kontakt Chemie, kamerových systémů od celé řady výrobců a audiosystémů do automobilů značky SAL. Za největší změnu lze považovat přejmenování baterií a akumulátorů, kde bylo zcela změněno téměř 15 let staré názvosloví. Tento odvážný krok může s sebou nést i jistá rizika, ale dá se očekávat, že bude přínosem. U většiny položek byly také upraveny, sníženy ceny. V postupné změně názvosloví budou v GM pokračovat a to nejen u finálních výrobků, ale též ostatního sortimentu. Výrazné změny ve většině skupin se dají očekávat v průběhu roku 2010.

„Cílem těchto změn je přiblížit a zpřehlednit náš sortiment úplně každému zákazníkovi a zlepšit umístění našeho zboží ve vyhledávačích. V tomto kurzu změn budeme i nadále pokračovat. Informace o aktuálně upraveném sortimentu mohou zákazníci najít v aktualitách na našem webu. Jsme si vědomi, že tyto změny mohou stálým zákazníkům, kteří byli zvyklí na starý název, dělat jisté problémy. Obzvláště u sortimentu jako jsou baterie a akumulátory. Věříme však, že tato radikální změna bude přínosem pro obě strany. V našem e-shopu se v průběhu příštího roku u součástek bude zobrazovat jak starý, tak nový název. Zákazníci tak budou mít možnost si na nové označení zvyknout. Kromě přejmenovávání položek se také soustřeďujeme na zavádění nového sortimentu. Rozšířili jsme produktovou řadu stavebnic Merkur, zavedli prodej elektrického nářadí pro modeláře Proxxon a zahájili prodej osvětlení na principu elektromagnetické indukce. Zcela nově u nás najdete domovní svítidla a kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu, od jističů, proudových chráničů, rozvodnic až po luxusní spínače a zásuvky Logus, dále drobné domácí elektrospotřebiče, solární panely včetně příslušenství a mnoho dalšího zboží. Veškeré informace o novinkách pohodlně naleznete v sekci „novinky“ na našem webu www.gme.cz. V GM Electronic jsme se rozhodli, že ze všech stran tolikrát omílané výmluvy na hospodářskou krizi nahradíme vlastní zvýšenou aktivitou a rozšiřováním nabídky. Nakonec i výsledky prodejů v posledních dnech a týdnech nám potvrdily, že jsme se vydali správným směrem.“ Řekl ke změnám pan Karel Pospíšil, marketingový manažer GM Electronic.

Více informací na: http://www.gme.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007