. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nové procesorové jednotky společnosti Siemens

Nové procesorové jednotky společnosti Siemens

Siemens vyvinul pro své programovatelné automaty řady Simatic S7-300 čtyři nové moduly procesorových jednotek s šířkou pouhých 40 mm - standardní procesorové jednotky CPU 315-2 PN/DP a CPU 317-2 PN/DP a bezpečnostní procesorové jednotky CPU 315F-2 PN/DP a CPU 317F-2 PN/DP. Nové moduly mají po dvou rozhraních Profinet (je integrován switch 2xRJ45) a přestože jsou užší než předchozí modely, mají v porovnání s nimi výrazně vyšší kapacitu operační paměti i celkovou výkonnost.

Dvě rozhraní Profinet umožňují snadno a úsporně vytvářet sítě s liniovou topologií. Rychlost realizace uživatelských programů je u nových procesorových jednotek více než dvojnásobná. Například doba potřebná k provedení bitové instrukce je nyní pouhých 25 ns, mnohem kratší než dříve jsou i doby nezbytné k provedení aritmetických operací s bajty a čísly uloženými v pevné, resp. pohyblivé řádové čárce.

Mezi přidanými funkcemi webového serveru, které uživateli umožňují systém snadno a pohodlně diagnostikovat, je např. automatická aktualizace stránek a rozšíření diagnostického bufferu o zobrazení až 499 záznamů. Přepracováno bylo také grafické zobrazení topologie připojených Profinet IO, které nyní mimo jiné nabízí podrobné tabulky s informacemi o stavu připojených stanic a přímé spojení s jejich webovými servery.

Více informací na: http://www.siemens.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007