. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Tlačítka v souladu s ADA
6. ledna 2010 - 12:06 | Pandatron | Tlačítka v souladu s ADA   verze pro tisk

Tlačítka v souladu s ADA

Série LPI představuje podsvětlená přepínací tlačítka výrobce APEM Components LLC s velkou hmatovou plochou a nízkou ovládací silou. Tlačítka jsou tak plně v souladu s nařízeními pro ADA - Americans with Disabilities Act (osoby se zdravotním postižením). Řada LPI je navíc již primárně vyvinuta na modulární bázi s možností konfigurace a přizpůsobení přesně podle potřeb koncových uživatelů s více než 20 000 možnostmi.

Tlačítka jsou dostupná celkem v devíti různých barevných provedeních hmatníků a pěti typy podsvětlovacích LED v konfiguraci tečky nebo svítícího kruhu (viz. obrázek). LED diody jsou k dispozici s integrovaným předřadníkem pro jmenovitá napájecí napětí 6, 12 a 15 V. Spínací kontakty jsou určeny pro řízení 12 VDC s proudem 50 mA nebo 5 A v provedení NO a NO / NC.

Cena je určena požadovanou konfigurací a vlastnostmi. Pro její stanovení kontaktujte prosím výrobce.

Více informací na: http://www.apemswitches.be/1-26847-Serie-details.php?id=172GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007