. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
600W zdroj pro lékařské aplikace
7. ledna 2010 - 8:18 | Pandatron | 600W zdroj pro lékařské aplikace   verze pro tisk

600W zdroj pro lékařské aplikace

Ram Technologies, L.L.C představuje světově první, 600 W ATX/EPS12V napájecí zdroj pro zdravotnické aplikace s volitelným UPS zálohováním prostřednictvím ultra-kapacitorů.

PFC600PCX je navržen s cílem uspokojit i ATX a EPS12V (server) normy. Vysoce efektivní design zapadá do standardu skupiny PS-2 a navíc přichází s mnoha možnostmi výstupních kabelů a integrací Smart Fan technologie pro účinnou redukci hluku. PFC600PCX je osazen v masivní konstrukci, která chrání proti přetížení a zkratu. Navíc je v produktu využita unikátní, nezávislá regulační smyčka v takovém provedení, které zajišťuje minimální šum a zvlnění na výstupu za všech provozních a zatěžovacích podmínek.

PFC600PCX využívá konverzní technologii zaručující vysokou spolehlivost a MTBF - Mean Time Between Failure (střední časový interval mezi dvěma výpadky) až 5 krát vyšší, než jaký je dostupný u standardních ATX napájecích zdrojů. Tato technologie v kombinaci s UPS zálohováním ultra-kapacitory poskytne mnoho let spolehlivého zálohování energie pro kritické aplikace, které vyžadují ochranu před ztrátou dat.

Podle informací Ram Technologies, L.L.C je nyní PFC600PCX nejspolehlivějším napájecím zdrojem pro zdravotnické aplikace, dostupný dnes na trhu. Zdroj je již nyní dostupný a to v ceně 330 USD za kus.

Více informací na: http://www.ramtechno.com/power-supply-pfc600PCX.phpGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007