. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Plovoucí desetinná čárka pro ARM Cortex
13. ledna 2010 - 7:44 | Pandatron | Plovoucí desetinná čárka pro ARM Cortex   verze pro tisk

Plovoucí desetinná čárka pro ARM Cortex

Knihovny GoFast pro efektivní práci s plovoucí desetinou čárkou jsou nyní k dispozici v instrukční sadě Thumb-2 pro mikrokontroléry skupiny ARM Cortex. Knihovna poskytuje pevně dané (v ROM), reentrantní, IEE- a ANSI- kompatibilní Thumb-2 precizní podporu pro práci s plovoucí desetinou čárkou a plnou kompatibilitu s IAR C.

Knihovna je určena pro vestavěné aplikace a může přímo nahradit runtime FP knihovny překladače jazyka C. Pro komplexní funkce, jako je druhá odmocnina, exponent, log, goniometrické a hyperbolické funkce je typické zrychlení jejich zpracování od 3:1 do 10:1. Tím je dosažen mnohem vyšší celkový výkon systému, zatěžovaný složitými reálnými výpočty.

Cena Royalty-free jedné licence na produkt je stanovena na 3 500 USD, přičemž je k dispozici již nyní.

Více informací na: http://www.smxrtos.com/ussw/gofast/gofast_thumb2_iar.htmGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Úterý, 27. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,270   USD = 23,290
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007