. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Microchip získal ZeroG Wireless
13. ledna 2010 - 8:18 | Pandatron | Microchip získal ZeroG Wireless | Komentářů: 3  

Microchip získal ZeroG Wireless

Informace o odkoupení společnosti ZeroG Wireless společností Microchip Technology Inc. slibuje snadnou dostupnost certifikovaných WiFi řešení.

Microchip Technology Inc, přední producent mikrokontrolérů a analogových polovodičů včera oznámil odkoupení společnosti ZeroG Wireless Inc. Soukromá společnost zabývající se inovativními řešeními v nízkopříkonových WiFi® se sídlem v kalifornském Sunnyvale ZeroG je producentem certifikovaných komunikačních WiFi modulů. Ty tak nadále posílí široké portfolio bezdrátových produktů Microchip a zákazníkům umožní snadné využití tohoto všudypřítomného síťovému protokolu s 8-, 16- nebo 32-bitovými mikrokontroléry PIC.


Obr. 1: Blokový diagram ZG2100M a jeho spojení s mikrokontrolérem

"Potřeba implementace WiFi řešení v oblasti vestavěných aplikací neustále roste a ZeroG WiFi nabízí řešení šitá na míru pro embedded trh," uvádí Steve Caldwell, ředitel RF Microchip Product Division. "Tato akvizice umožňuje nabídnout našim zákazníkům snadné rozšíření mikrokontrolérů a zakoupení certifikovaných WiFi modulů a osvědčeného software pro jejich embedded aplikace."

Podmínky uzavření obchodu jsou důvěrné a nebylo možné získat jejich plné znění.

Podpora produktů a dostupnost:
ZeroG zákaznící by měli i nadále kontaktovat společnost ZeroG prostřednictvím běžných prodejních a distribučních kanálů a podpory, která existovala před tímto oznámením. Pro více informací navštivte nové webové stránky na adrese http://www.microchip.com/get/9B6V nebo kontaktujte ZeroG na telefonu.

Odkazy & Download:
Domovská stránka firmy Microchip
Přehled distributorů
ZeroG Wireless - Low Power WiFi
microchipDIRECT s produkty ZeroG

ZG2100M and ZG2101M Wi-Fi Modules
ZeroG IEEE 802.11 Development Kit for Explorer 16
ZeroG Wi-Fi PICtail™/PICtail Plus Daughter BoardGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (3):

Zobrazit starší 30 dnů (3)...

host
3. Dne 13. 01. 2010 v 13:41 zaslal host
zkušenosti?
Nemáte někdo zkušenosti s těmi ZeroG WiFi moduly? Koukal jsem na cenu u Microchip Direct - cca. 500 Kč což za certifikované WiFi moduly je snad snad nejméně co znám.


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
USB teploměr
Digitální USB teploměr s možností připojení externího čidla, funkcí termostatu se zasíláním e-mailu i přenosem dat na webový server.
Skladem od 500 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007