. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Telekomunikační trh i nadále roste
18. ledna 2010 - 9:47 | Pandatron | Telekomunikační trh i nadále roste   verze pro tisk

Telekomunikační trh i nadále roste

Celosvětový telekomunikační trh i přes silnou hospodářskou krizi neustále roste a bude tomu tak i v několika následujících letech. Říká nová analýza světového trhu, uveřejněná minulý týden ve zprávě The Insight Research Corporation.

I přes nadále nejistý stav na světových finančních trzích, dochází k neustálému růstu telekomunikačního průmyslu a to především rozšiřováním bezdrátových služeb na rozvíjejících se trzích. To pomáhá vyrovnávat meziroční propad, zaznamenaný ve vyspělých ekonomikách.

Podle nového průzkumu průmyslového trhu zaznamenají celkové příjmy z telekomunikačních služeb růst v hodnotě až 13,8 procent a v průběhu následujících let dosáhnou hodnoty 3,8 bilionu amerických dolarů do roku 2015.

Více informací na: http://www.insight-corp.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007