. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Den otevřených dveří na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze

Den otevřených dveří na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze

Zájemci o studium na Fakultě elektrotechnické Českého vysokého učení technického v Praze mají možnost osobně navštívit fakultu v den otevřených dveří 22. ledna 2010 od 8.00 hodin.

Účastníci budou informováni zástupci fakulty o historii vzniku fakulty, o přijímacím řízení, studijním plánu a stávajících bakalářských studijních oborech.

Dále se dozvědí o připravovaných oborech studia. Zástupce z řad studentů bude zájemce informovat o studentském životě na ČVUT. Nakonec si účastníci budou moci prohlédnout budovu Národní technické knihovny a zdejší fakultní učebnu.

Souběžně s dnem otevřených dveří si Vás Agentura CzechInvest a katedra mikroelektroniky FEL ČVUT v Praze dovolují pozvat na workshop „Mikroelektronika v ČR“, který je určený studentům středních odborných škol a gymnázií.

Více informací na: http://www.cvut.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007