. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nový napájecí zdroj společnosti Siemens
25. ledna 2010 - 8:05 | Pandatron | Nový napájecí zdroj společnosti Siemens   verze pro tisk

Nový napájecí zdroj společnosti Siemens

Siemens uvádí na trh nový síťový napájecí zdroj Sitop PSU100M, který je určen k montáži na lištu DIN. Přístroj je široký pouhých 90 mm, což je o 40 % méně než u předchozího modelu. Současně je tento jednofázový zdroj se jmenovitým  výstupním napětím 24 V DC a proudem 20 A v mnoha ohledech dokonalejší. Má například větší rozsah vstupního napětí – a to od 85 do 275 V AC, takže ho lze bez přepínání připojit k rozvodné síti s napětím jak 110, tak i 230 V AC. Velký vstupní rozsah také umožňuje napájet zdroj ze stejnosměrných rozvodů s napětím od 80 do 350 V. Účinnost zdroje vzrostla na 93 % (tj. o čtyři procenta), což znamená menší spotřebu elektrické energie a méně ztrátového tepla v rozváděči.

V síťovém napájecím zdroji Sitop PSU100M je vestavěn izolovaný bezpotenciálový signální kontakt, jenž uživateli umožňuje sledovat provozní stav jednotky. Pro zátěže s velkým rozběhovým proudem je k dispozici funkce Extra Power, díky níž může zdroj po dobu pěti sekund dodávat proud až 30 A. Robustní kovové pouzdro a široký rozsah pracovní teploty od -10 do +60 °C umožňují použít tento zdroj i ve velmi náročných provozních podmínkách.

Sitop PSU100M má stejně jako všechny základní přístroje modulární řady Sitop funkci Power Boost - zdroj tak může krátkodobě dodávat až trojnásobek jmenovitého proudu. Chování při zkratu na výstupu je nastavitelné, lze volit mezi vypnutím nebo přepnutím do režimu dodávky konstantního proudu s automatickým obnovením výstupního napětí. Na ochranu zdroje před vlivem sítě jak na vstupní straně (230 V), tak na výstupní straně (24 V) jsou k dispozici doplňkové moduly řady Sitop - např. vyrovnávací moduly a moduly zdrojů nepřetržitého stejnosměrného napájení DC-UPS (Uninterruptable Power Supply).

Více informací na: http://www.siemens.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pondělí, 26. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,240   USD = 23,457
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007