. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
LabVIEW Robotics 2009
28. ledna 2010 - 8:25 | Pandatron | LabVIEW Robotics 2009 | Komentářů: 3  

LabVIEW Robotics 2009

LabVIEW Robotics 2009 poskytuje standardní vývojové platformy pro návrh robotických a autonomních řídících systémů.

National Instruments minulý týden představil novou verzi svého grafického návrhového systému - LabVIEW Robotics 2009, který poskytuje standardní vývojové platformy pro návrh robotických a autonomních řídících systémů. NI LabVIEW Robotics 2009 zahrnuje rozsáhlou robotickou knihovnu s připojením na standardní senzory a zařízení, základní algoritmy pro inteligentní operace či vnímání a pohybové funkce, využívané u robotů a autonomních vozidel.

Nový software vývojářům umožní snadno realizovat své nápady a již v krátké době je nasadit na real-time embedded systémy či polem programovatelná hradlová pole FPGA. Dále je umožněna maximalizovaná softwarová flexibilita a to především prostřednictvím integrace různých platforem pro zpracování signálů, nástrojů třetích stran a dostupností předkompilovaných robotických platforem.

Vzhledem k otevřené systémové platformě a grafickému designu, může LabVIEW Robotics 2009 importovat kód z řady základních jazyků, jako jsou C/C++, .m soubory a VHDL. Umožněna je i komunikace s širokou škálou senzorů, například LIDAR, IR, sonary a GPS prvky, mající za cíl výrazně omezit dobu vývoje a umožnit vývojářům více se zaměřit na tvorbu vlastních algoritmů a umělé inteligence.

Kromě toho nová verze obsahuje i základní IP, schopné zajistit snadnou implementaci do real-time a embedded systémů bez výraznějších překážek.

Dostupnost a cena:
LabVIEW Robotics 2009 je nyní dostupný v ceně 1 999 USD za licenci.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů
National Instruments Introduces LabVIEW Robotics 2009 for Designing Sophisticated Robotics Control Systems

LabVIEW Development System
LabVIEW Robotics 2009 Known Issues
LabVIEW 2009 Robotics Starter Kit DVD Readme
Robotics Teaching and ResearchGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (3):

Zobrazit starší 30 dnů (3)...

host
3. Dne 28. 01. 2010 v 16:10 zaslal host
Bez titulku
To bude tím, že aplikace není pro běžné domácí použití. Studenti a pracovnící pak myjí myslím možnost získání speciální licence spolu s původní. Zkuste se na to zeptat NI.


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Bluetooth relé BTREL1
Modul Bluetooth relé BTREL1 s jedním výstupem umožňuje ovládání libovolných systémů pomocí bezdrátového rozhraní.
Skladem od 690 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007