. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
IAR Systems spojuje své síly s Quake Global
1. února 2010 - 10:14 | Pandatron | IAR Systems spojuje své síly s Quake Global   verze pro tisk

IAR Systems spojuje své síly s Quake Global

IAR Systems®, přední poskytovat softwarových nástrojů pro embedded systémy, byl vybrán společností Quake Global, předním výrobcem M2M komunikátorů pro satelitní komunikaci a pozemní sítě. Výsledkem bude spolupráce na vývoji software pro nejnovější QUAKE™ satelitní datové modemy, Q-Pro a Q4000.

Tyto modemy jsou svého druhý první na světě a jediné dostupné pro M2M aplikace, které mohou přistoupit k více satelitním a pozemním sítím pomocí jediného komunikačního protokolu. Modemy jsou určeny pro sledování, monitorování a řízení průmyslových aktiv, jako jsou těžké stroje, letecký, námořní a přepravní průmysl, stejně jako v dopravě plynu, ropy a železničních aplikacích.

\"IAR Systems se těší na spolupráci s Quake Global a je potěšen zájmem o IAR Embedded Workbench®,\" řekl Nadim Shehayed, generální ředitel IAR Systems US. \"Náš softwarový nástroj v kombinaci s propracovanou technickou podporou jsou klíčovým faktorem pro rozhodnutí Quake Global. Jelikož bude náš C/C++ kompilátor použit ve zbrusu nové generaci produktů, jsme připraveni zajistit podporu pro trh bezdrátových technologií,\" dodal.

Více informací na: http://www.iar.com/website1/1.0.1.0/617/1/?item=art_art-s1/272&group=art_art_grp-s1/14GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Středa, 28. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,325   USD = 23,141
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007