. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Dostupnost jazyka C++ pro avioniku
2. února 2010 - 16:10 | Pandatron | Dostupnost jazyka C++ pro avioniku   verze pro tisk

Dostupnost jazyka C++ pro avioniku

Rapita Systems uvolňuje beta verzi podpory jazyka C++ u systému RapiTime, pro možnost využití návrháři systémů avioniky software, napsaných v jazyce C++. Plná verze podpory bude dostupná v průběhu Q3/2010, ovšem již v betaverzi je dostupná celá řada funkcí. Mezi ně by se dala zařadit možnost měření doby realizace, sledování využití kódu a zjištění worst-case execution times - WCET.

RapiTime je využíván ve vysokoúrovňových programech z oblasti avioniky s využitím jazyka C a Ada, nově i C++.

\"Uvědomujeme si, že C++ je stále častěji využíván v oblastech vývoje prováděného leteckými společnostmi,\" řekl Guillem Bernat, generální ředitel Rapita Systems. \"Z toho důvodu jsme svědky silné poptávky po podpoře C++ u systému RapiTime, kterou jsme připraveni plnit.\"

Z rozhodnutí Rapita Systems vyšla beta verze podporující omezený počet projektů s možností získání přístupu k této nové technologii. Samozřejmostí je plná podpora vývoje a dostupnost RapiTime na zkušební období bez potřeby licence.

Další informace o systému RapiTime a beta podpoře jazyka C++ jsou dostupné na webových stránkách firmy Rapita Systems a na dotaz.

Více informací na: http://www.rapitasystems.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Středa, 28. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,325   USD = 23,141
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007