. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Bezdrátový adaptér POINT I/O ILX34-AENWG
4. února 2010 - 7:59 | Pandatron | Bezdrátový adaptér POINT I/O ILX34-AENWG | Komentářů: 2  

Bezdrátový adaptér POINT I/O ILX34-AENWG

ProSoft Technology vyvíjí nové bezdrátové moduly POINT I/O pro použití v aplikacích distribuované automatizace.

Nový bezdrátový adaptér POINT I/O (ILX34-AENWG) je vysokorychlostní standardizovaný bezdrátový adaptér I/O využívající technologii 802.11g. Adaptér těží z výhod kompaktní velikosti systémů 1734 POINT I/O (moduly pro distribuovaný Vstup/Výstup) od výrobce PLC/PAC systémů, společnosti Rockwell Automation®, v kombinaci s řešením Integrated Wireless ArchitectureTM od ProSoft Technology.

Spojení s bezdrátovou technologií činí z adaptéru POINT I/O ideální řešení pro sběr dat a ovládání pohyblivých systémů (jako jsou například robotická zařízení, automatizované vozíky, mostové jeřáby, stroje pro zemní práce) a pevných stojanů v obtížně přístupných prostorách zpracovatelských závodů.

Využití:
Pro aplikace využívající pohyblivá nebo vzdálená zařízení nebo tam, kde by bylo pevné propojení se zařízením nebo ovládacím panelem značně obtížné nebo nákladné, se využívá bezdrátové spojení s distribuovaným I/O rozhraním. Mezi takovéto aplikace patří:

  • Cisternové soustavy (ropa a plyn, úprava vody)
  • Jeřáby, stohovací zařízení/dopravníky pro přesun materiálu (manipulace s materiálem)
  • Rotační plnící, navíjecí a formovací stroje (potraviny a nápoje)
  • Robotické / víceosé obráběcí stroje
  • Vzdálený monitoring
  • Monitoring stavu
  • Další vzdálené/pohyblivé aplikace s distribuovaným I/O

Řešení:
Možnost bezdrátového připojení pomocí POINT I/O umožňuje technikům v oblasti automatizace vytvářet vysokovýkonové, odstupňované a nízko-latentní systémy v situacích, kde by bylo pevné připojení I/O rozhraní značně problematické.

1 / 2Bezdrátový adaptér POINT I/O uživatelům nabízí známé programovací prostředí tím, že pro připojení využívá protokol EtherNet/IP a konfiguraci s s programovacím prostředím RSLogixTM 5000 a připojením pomocí protokolu EtherNet/IPTM pro zjednodušení konfigurace a komunikace s POINT I/O adaptéry rozptýlené v různých místech technologického procesu.

Výhody:
Bezdrátový adaptér POINT I/O lze rovněž využít v sítích s radiomodemy RadioLinx® Industrial Hotspots nebo pro připojení k bezdrátovým technologiím typu 802.11g od jiných výrobců pro vytvoření vysokorychlostní, nízko-latentní komunikace se zařízeními typu 802.11g, která jsou rozmístěná v různě vzdálených místech provozu. Tato kompatibilita s již nainstalovanými standardními bezdrátovými technologiemi přispívá k ochraně a zhodnocení investic koncových uživatelů. Z hlediska bezpečnosti využívá bezdrátový adaptér POINT I/O technologii 802.11i WPA2 s AES kódováním.

Bezdrátový adaptér POINT I/O přináší uživatelům pružnost a převoditelnost (až 63 modulů), kterou nabízí mnoho standardních modulů POINT I/O od Rockwell Automation, včetně analogových I/O modulů, digitálních I/O modulů, technologií POINT Guard I/O(TM), DeviceLogix(TM), relé, RTD modulů a počítadel.

Společnost ProSoft Technology poskytuje pro všechny své produkty 3letou záruku a neomezenou technickou podporu.

Společnost ProSoft Technology® podniká v oblasti vývoje komunikačních řešení pro nepřetržité spojení mezi automatizovanými zařízeními. ProSoft Technology je vysoce diverzifikovaná, zákaznicky orientovaná a globální organizace se zaměřením na kvalitní a uživatelsky nenáročné produkty. Tyto produkty, které zahrnují vestavěné moduly pro PLC/PAC ovládací prvky, nezávislé protokolové brány a širokou řadu odolných a v provozu osvědčených bezdrátových řešení, nacházejí uplatnění prakticky ve všech průmyslových odvětvích.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Wireless POINT I/O Adapter - ILX34-AENWG
Setup Guide
User ManualGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (2):

Zobrazit starší 30 dnů (2)...Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PLA8 MODUL - Logický analyzátor pro USB
Logický analyzátor pro USB 2.0, klon Saleae, 8-bitová verze s 10 GS a integrovanou analýzou rozhraní.
Skladem od 825 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007