. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Mirtec expanduje do Evropy
9. února 2010 - 9:32 | Pandatron | Mirtec expanduje do Evropy   verze pro tisk

Mirtec expanduje do Evropy

Společnost Mirtec, přední poskytovatel kontrolních a řídících technologií, otevřel nový výrobní závod v Evropě. Cílem je další posílení a podpora podnikání na starém kontinentu.

Se sídlem v Plymouth, UK, hodlá Mirtec Europe produkovat kompletní sortiment automatických optických testerů a systémů kontroly pájecí pasty, specializovaných na nová zařízení. Společnost přitom neomezila ani globální krize v roce 2009 a s mnohamilionovými smlouvami se řadí na špičku v oboru.

Nový výrobní závod bude velkou výhodou pro evropské oddělení. David Bennett, generální ředitel Mirtec Europe dodává: \"Zveme zákazníky k návštěvě našeho nového zařízení s možností ověření kvality našich produktů. Rozhodnutí o otevření nového závodu se ihned setkalo s velkým nadšením od našich zákazníků, dodavatelů a partnerů.\"

V letošním roce bude Mirtec Europe i nadále prosazovat stanovené benchtop a inline AOI systémy s revolučním MS-11 SPI system, určeném pro kontrolu nanášení pájecí pasty na PCB s využitím technologií \'Shadow Moiré Technology\' a \'Phase Stepping Image Processing\'.

Více informací na: http://www.mirteceurope.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007