. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Tantalové kondenzátory s integrovanou ochranou
10. února 2010 - 7:50 | Pandatron | Tantalové kondenzátory s integrovanou ochranou   verze pro tisk

Tantalové kondenzátory s integrovanou ochranou

Nová řada tantalových kondenzátorů Vishay Intertechnology, Inc. obsahuje integrovanou pojistku pro nasazení v kriticky bezpečných aplikacích.

Řada TF3 čipových tantalových kondenzátorů typu low-ESR je vybavena pojistkou, dostupnou pro maximální jmenovitý proud 5 A. Ve třech dostupných velikostech jsou kondenzátory určeny pro použití v bezpečnostních aplikacích a v aplikacích, vyžadujících ze své podstaty vysokou úroveň ochrany proti zkratu.

Řada tantalových kondenzátorů TF3 se vyznačuje integrovaným fixačním mechanismem, který je schopen aktivace během 100 ms při proudu nad 5 A při 25 °C. V případě poruchy v důsledku nadměrného proudu tak umožňuje zabránění poškození dalších komponent systému.

Díky jejich velmi nízkému ESR v hodnotě 0,25 ohmů při 25 °C a 100 kHz, jsou kondenzátory optimalizovány pro použití v aplikacích s možným vyšším proudem (> 10 A), které vyžadují tuto úroveň bezpečnosti. Mezi takové patří například průmyslové aplikace, lékařské přístroje, diagnostická a kontrolní zařízení, high-end počítače a úložná zařízení, telekomunikace a základnové stanice.

Tantalové kondenzátory řady TF3 jsou dostupné v kapacitách od 0,47 µF do 470 µF ve standardních provedení typu C, D a E. Kondenzátory nabízí vysoký špičkový proud a funkci v napěťovém rozmezí 4 až 50 V při provozních teplotách -55 °C až +125 °C.

Vzorková množství kondenzátorů jsou k dispozici již nyní a pro větší objemy jsou stanoveny standardní termíny 6 až 8 týdnů. Kusové ceny kondenzátorů se pohybují v rozmezí 2 až 6 USD v závislosti na typu.

Více informací na: http://www.vishay.com/company/press/releases/2010/100127tantalumGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007