. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
3D průmyslová LTE anténa na 7 pásem
11. února 2010 - 11:53 | Pandatron | 3D průmyslová LTE anténa na 7 pásem   verze pro tisk

3D průmyslová LTE anténa na 7 pásem

Firma Pulse zahájila výrobu první Long-Term Evolution (LTE) antény, umožňující využití až sedmi frekvenčních pásem: 700, 850, 900, 1800, 1900, 2100 a 2600 MHz. Nejmenší dostupná LTE anténa je určena pro použití v malých přenosných aplikacích, jako jsou mobilní telefony, bezdrátové směrovače a bezdrátové modemy.

Anténa je navržena tak, aby splňovala všechny současné i chystané požadavky na mobilní zařízení a to v celosvětovém měřítku. Umožňuje tak práci v LTE MIMO (multiple-input, multiple-output) sítích a zároveň pokrývá standardní pásma užívaná v technologiích WCDMA, CDMA a GSM.

Nastavitelná anténa, vyžadující pouze jediný zdroj signálu, je dostupná v kompaktním provedení s rozměry 50,2 x 18,0 x 6,9 mm. Vyrobena je pomocí laserové technologie Laser Direct Structuring (LDS), která umožňuje doladění antény již při výrobě a zhotovení jemnější struktury vodičů a mezer, než jakákoliv jiná 3D technologie výroby anténa na trhu.

Vlastní 3D provedení je potřeba pro použití ve stále menších a tenčích mobilních zařízeních. Prostorová struktura však navíc poskytuje i mnohem lepší VF výkon a snadnější optimalizaci, než běžně používané \"tištěné\" antény.

7-pásmové antény LTE jsou v provedení RoHS a navíc splňují náročné LTE, WCDMA, CDMA, GSM, a TD-SCDMA normy.

Více informací na: http://www.pulseeng.com/file.php?3667GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007