. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
PCI Express 3.0 analyzátor od Agilent Technologies
15. února 2010 - 9:39 | Pandatron | PCI Express 3.0 analyzátor od Agilent Technologies | Komentářů: 1  

PCI Express 3.0 analyzátor od Agilent Technologies

Agilent Technologies představil analyzátor sběrnice PCI Express x1 až x16 s unikátní metodou zachycení až 8 miliard zpráv za sekundu.

S přechodem na sběrnici PCI Express 3.0, která je vyvíjena konsorciem PCI-SIG, přichází na systémové návrháře požadavek na testování nového vysokorychlostního rozhraní. Mezi hlavní prvky patří ověření kompatibility, úpravy v systému kódování a řada nových pokročilých funkcí.

Pro usnadnění vývoje aplikací komunikujících prostřednictvím sběrnice PCI Express 3.0, představil Agilent Technologies analyzátor Digital Test Console protocol analysis. Spolu s příslušným ovládacím software jde o kompletní integrované řešení pro zvládnutí analýzy od sofistikovaných elektrických testů po rozbor protokolové vrstvy a to všech užívaných architektur - x1 až x16.

Nástroj je navržen pro práci v rámci celého systému, který může obsahovat osciloskop Infiniium řady 90000 pro zajištění shody elektrických zařízení s PCIe 3.0 aplikací. Dále pak jitter analyzátor Infiniium DCA-J řady 86100C, výkonný sériový BERT tester řady J-BERT N4903B, automatizovaný testovací software N5990A a Advanced Design System (ADS), který umožňuje simulaci pro návrh charakteristiky a optimalizaci.

Průměrná cena za soubor systému Digital Test Console protocol analysis a přidružených nástrojů je 100 000 USD - nyní k dispozici.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Agilent Technologies' Introduces Complete Test Solution for PCI Express® 3.0 Featuring the New Digital Test Console
PCI Express Design and Test
Digital Test Console PCI Express® 3.0 Protocol Test SolutionGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (1):

Zobrazit starší 30 dnů (1)...

host
1. Dne 16. 02. 2010 v 11:20 zaslal host
Bez titulku
Velice dobrá mašinka, určitě doporučuji. Sice tu zatím máme jen starší model, ale i tak je naprostá spokojenost.


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
M66 QUECTEL
Quad-Band GSM/GPRS SMD modul s Bluetooth a rozměry 15,8 x 17,7 mm.
Skladem od 289 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007