. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Platforma pro optimalizaci bezdrátových sítí
17. února 2010 - 10:07 | Pandatron | Platforma pro optimalizaci bezdrátových sítí   verze pro tisk

Platforma pro optimalizaci bezdrátových sítí

Mezi dalšími novinkami, představenými na Mobile World Congress v Barceloně, je i produkt společnosti Mentum. Platforma Mentum Fusion poskytuje automatizované plánování a optimalizaci procesů pro bezdrátové přístupové sítě.

Tato serverová, tzv. cloud computing platforma zefektivňuje plánování sítě, optimalizaci a správu úkolů. Mentum Fusion umožňuje snadný přístup operátorů k řešení problémů spojených s často rostoucím tempem růstu datového provozu. Dále pak spouštění z překryvné sítě i zavádění nových bezdrátových služeb při současné minimalizaci provozních nákladů v síti a to po celou dobu její existence.

Poskytuje funkce jako jsou: automatické generování mapy pokrytí sítě a sítě KPI, výměna dat mezi automatizační technikou a operačním systémem či on-demand vizualizaci a analýzu pokrytí bezdrátovou sítí. Dále pak KPI a správu sítě prostřednictvím konfigurovatelných webových rozhraní a integraci do dalších klíčových systémů jako OSS, uskutečněných prostřednictvím otevřených webových služeb.

Více informací na: http://www.mentum.com/index.php?page=mentum-fusionGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007