. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Programové digitální zpracování AT
25. února 2010 - 13:32 | Pandatron | Programové digitální zpracování AT   verze pro tisk

Programové digitální zpracování AT

Mezi další výrobce, prezentující minulý týden své produkty a technologie na Mobile World Congress 2010, patří i Agilent Technologies Inc. Ten praktickou aplikací demonstroval možnost maximálně flexibilního, digitálního zpracování signálu pro sítě UMTS. V aplikaci byla použita běžně dostupná technika, jako vektorový signálový generátor a signálový analyzátor Silicon Hive\'s HiveFlex CSP2500 s programovým digitálním zpracováním RF pro UMTS.

HiveFlex CSP2500 IP procesor firmy Silicon Hive podporuje široké možnosti programování v obecném jazyce C a širokopásmovou platformu transceiveru, používanou u chytrých mobilních telefonů a internetových zařízení. Procesor tvoří škálovatelnou architekturu s využitím vláken a VLIW paralelizace. Vlastní architektura obsahuje unikátní, volně konfigurovatelnou matici spínačů, která držiteli příslušné licence umožňuje volbu toku zpracování dat s využitím hardwarových akcelerátorů.

\"Flexibilní platforma ESG-C Agilent Technologies je klíčovou součástí programového zpracování UMTS,\" uvedl v souvislosti s aplikací Renaud Duverne, wireless R&D marketing initiative manager. \"Součástí aplikace byla demonstrace možností pro designery, jak provádět testy na digitální a RF úrovni.\"

Více informací na: http://www.agilent.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pondělí, 26. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Technické listy
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007