. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
High-Speed LSZH kabely pro rychlosti do 16 Gbps
9. března 2010 - 7:00 | Pandatron | High-Speed LSZH kabely pro rychlosti do 16 Gbps   verze pro tisk

High-Speed LSZH kabely pro rychlosti do 16 Gbps

Madison Cable TurboTwin je kabel, určený pro vysokorychlostní zařízení s redukovanou emisí toxických látek a nehořlavým designem bez PVC.

Nový Madison Cable TurboTwin od Tyco Electronics je díky použité technologii Low Smoke Zero Halogen (LSZH) nehořlavý a s omezením toxických látek. Podporován je až 16 Gbps datový tok pro zajištění vysokorychlostní konektivity v počítačových, telekomunikačních a dalších aplikacích. Ověřený design paralelních párů vodičů zajišťuje výjimečný výkon, odolnost mezi páry i samotnými kabely.

Základní vlastnosti:
- Design paralelních párů
- Minimalizace emisí a toxických plynů
- Bez PVC

\"Nové typy kabelů kombinují bezpečnostní Low Smoke Zero Halogen design s naším technicky vyspělým kabelovým vzorem,\" uvádí Brian Morissette, high speed Product Manager. \"Kabely nabízejí nízký poloměr ohybu, důslednou kontrolu impedance a řadu dalších výjimečných vlastností pro dosažení vynikající integrity přenášeného signálu. Jsou mezi prvními, kteří splňují přísné CSA FT4 požární a fyzikální normy, určené pro tyto typy kabelů.\"

V případě požáru, minimalizují kabely LSZH jak emise kouře, tak i vlastních toxických plynů, tolik nebezpečných při hoření. LSZH kabely jsou bez PVC, odpovědných z rostoucích obav možných zdravotních a ekonomických dopadů.

Více informací na: http://www.tycoelectronics.com/aboutus/news/prodinnov.aspx?id=1745GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pondělí, 26. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007