. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
PSoC Creator IDE společnosti Cypress Semiconductor
12. března 2010 - 7:00 | Pandatron | PSoC Creator IDE společnosti Cypress Semiconductor   verze pro tisk

PSoC Creator IDE společnosti Cypress Semiconductor

Společnost Cypress Semiconductor zahájila spolupráci s firmou Keil, divizí obvodů ARM, na vytvoření kompilátoru pro PSoC Creator IDE pro programovatelné SoC (System-On-Chip) architektury PSoC 3 a PSoC 5.

Keil CA51 Compiler pro PSoC 3 a GNU GCC-ARM Compiler pro PSoC 5 jsou přibaleny k odpovídající distribuci PsoC Creatoru. Keil µVision 4 IDE a debugger jsou dostupné pro použití s obvody Cypress PSoC 3 a PSoC 5. Flexibilní správa oken, představená právě v µVision4, dovolí vývojářům použít multi-monitorový systém a poskytne tak kompletní kontrolu nad celým vizualizovaným pracovním prostorem.

Architektury PSoC 3 a PSoC 5 obsahují vysoce precizní programovatelné analogové rozhraní (až 20-bitové rozlišení pro A/D převodník). Kromě něj však zařízení disponují rozšířenými programovatelnými zdroji, integrovanými společně s MCU jádry, příslušnou pamětí a komunikačními periferiemi. PsoC 3 jsou založena na osmibitovém procesoru 8051, přičemž PsoC 5 obsahují 32-bitový procesor ARM Cortex-M3.

Více informací na: http://www.cypress.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007