. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Digi-Key a NXP SimPort Design Center
19. března 2010 - 7:29 | Pandatron | Digi-Key a NXP SimPort Design Center   verze pro tisk

Digi-Key a NXP SimPort Design Center

Digi-Key, distributor elektronických komponent, konstruktéry uznávaný jako zdroj s nejširší skladovou dostupností součástek k okamžitému odeslání, oznámil zahájení spolupráce se společnostmi Transim Technology a NXP Semiconductors. Výsledkem spolupráce by měl být produkt NXP SimPort Design Center provázaný s Digi-Key industry leading e-commerce platform.

Nový návrhový a simulační nástroj poskytne designerům možnost vytvářet referenční návrhy s funkcí okamžitého ověření a testování. To je řešeno výhradně online, pomocí patentované Transim WebSIM® technologie. Jakmile budou následně k dispozici otestované a schválené vzorky nových komponent, může je technik samozřejmě ihned zakoupit díky propracovaným Digi-Key e-commerce nástrojům.

Transim Design Center tak kombinuje vývojový software, internet a propracované simulační technologie k vytvoření silného konstrukčního řešení. Centrum simulace návrhů je samozřejmě uzpůsobeno k plnému splnění potřeb výrobců a funkcí jejich produktů a technologií.

Více informací o NXP SimPort Design Center je možné získat na webové stránce Transim Technology Corporation.

Více informací na: http://web.transim.com/main/DesignCenter.aspx?bc=NXP&link=ManufacturerNXPGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007