. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Webové řešení s RABBIT Minicore RCM5700
29. března 2010 - 7:58 | Pandatron | Webové řešení s RABBIT Minicore RCM5700   verze pro tisk

Webové řešení s RABBIT Minicore RCM5700

RABBIT Minicore(TM) představuje ideální řešení pro cenově citlivé aplikace. Modul o velikosti ultra kompaktní mini PCI Express karty integruje celou řadu komunikačních a výkonových funkcí. Navíc díky velmi kompaktním rozměrům je vhodný i pro integrování do velmi malých zařízení či již existujících aplikací.

Modul obsahuje kupříkladu 6 sériových portů a 32 IO portů. Tímto se RCM5700 stává ideální komunikační bránou pro celou řadu měřicích a řídicích aplikací.

Integrovaný web server dává uživateli široké možnosti monitorování a řízení aplikací s kteréhokoliv místa na světě. Velice jednoduše, pomocí jednoduchého a zabezpečeného webového rozhraní.

RabbitWeb tak významně snižuje čas a úsilí potřebné pro vývoj aplikací a díky eliminace komplexního programování CGI. RCM5700 je připravený i pro jiné programovací jazyky, jako je je Ajax nebo JavaScript.

Více informací je možné získat na webových stránkách výrobce, nebo distributora, firmy SOS electronic.

Více informací na: http://www.rabbit.com/products/rcm5700GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007