. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
První Technologické centrum v severních Čechách
29. března 2010 - 8:26 | Pandatron | První Technologické centrum v severních Čechách   verze pro tisk

První Technologické centrum v severních Čechách

V nové průmyslové zóně Liberec – Sever bylo tento měsíc otevřeno první Technologické centrum a centrum strategických služeb v severních Čechách. Investor, česká firma MSV SYSTEMS CZ vybudovala na ploše 2,500 m2 vývojové a výzkumné centrum se zaměřením na průmyslovou automatizaci a technologie pro tváření trubek rozvodů plynných a kapalných médií v automobilovém průmyslu.

V moderním prostředí nového centra již teď úspěšně pracují vývojoví konstruktéři na technologiích pro světový průmysl. Technologické centrum spolupracuje na projektech s předními světovými firmami jako je ABB, Cooper Standard Automotive, TI Automotive, Denso, Danone, či Nestle.

Podle slov Mgr. Davida Tichého, ředitele Technologického centra, bude investor postupně doplňovat stávající kapacity o nové vývojové pracovníky, strojírenské techniky, nástrojaře a střední management z oboru strojírenství: “Zájem máme nejen o zkušené pracovníky s praxí, ale naše dveře jsou otevřené i pro absolventy s dobrými předpoklady a motivací. Máme velké ambice, potřebujeme kvalitní a dynamický tým.”

Více informací na: http://www.msv-systems.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007