. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Velmi přesné tlakové senzory pro bateriové napájení

Velmi přesné tlakové senzory pro bateriové napájení

Nová řada velmi přesných tlakových senzorů firmy Sensortechnics je určena pro bateriové napájení a měření absolutního, diferenčního či atmosférického tlaku.

Společnost Sensortechnics uvádí na trh tlakové senzory, schopné měřit absolutní, diferenční či atmosférický tlak. Série HDI je určena pro práci s napájecím napětím od 3 VDC a je tedy ideální pro použití v mobilních a přenosných zařízeních.

Základní vlastnosti:

  • Maximální dostupný rozsah od 10 mbar do 5 bar
  • Možnost měření atmosférického tlaku
  • Digitální výstup ve formě sběrnice I2C
  • Analogový výstup s rozsahem 0,5 až 4,5 V
  • Precizní ASIC seřízení
  • Kalibrovaný a teplotně kompenzovaný výstup
  • Dostupný v provedení SMT i DIP

HDI senzory firmy Sensortechnics nabízejí přesné měření tlaku v maximálním rozsahu 10 mbar až 5 bar (dle typu) a provoz z jediné napájecí baterie. Snímače na svých výstupech poskytují digitální signál o aktuálním tlaku, s celkovou chybou pásma - Total Error Band (TEB) lepší než ±0,5 % FSS v teplotním rozsahu 0 °C až +85 °C.

Čidla jsou určena do prostředí se vzduchem a nekondenzujícími parami, přičemž nabízejí různé jednosměrné, obousměrné nebo barometrické kalibrace, stejně jako různou přesnost a celkový rozsah. Výstupem je klasická sériová datová linka typu I2C, ale i analogový výstup s rozsahem +0,5 až +4,5 V. Oba výstupy pracují souběžně, takže vývojáři mohou libovolně vybírat podle konkrétní aplikace i zadaných požadavků.


Obr. 1: Technická specifikace

Dostupnost a cena:
HDI senzory firmy Sensortechnics jsou dostupné v miniaturních pouzdrech typu SMT a DIP, se snahou ušetřit prostor na desce a návrhářům poskytnout maximálně flexibilní design. Prodejní cena je stanovena na méně než 30 USD při 500 ks, přičemž průměrná doba dodání je 6 týdnů.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů
HDI - Amplified Pressure SensorsGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WiFi moduly WizFi250-H
WiFi moduly WizFi250 přinášejí snadné a rychlé připojení libovolné aplikace do internetu, nebo vytvoření vlastního AP.
Skladem od 640 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007