. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Měniče pro lékařské aplikace s účinností až 93%

Měniče pro lékařské aplikace s účinností až 93%

CFQor DC/DC měniče firmy SynQor, Inc. poskytují oddělené stejnosměrné napájení pro aplikace vyžadující (CF) tělesný kontakt a odolnost proti defibrilačním pulsům, a to s vlastnostmi dle normy EN60601. Tyto měniče o fixní spínací frekvenci využívají technologii založenou na synchronním usměrňovači, což jim dává nespornou výhodu ve velmi vysoké účinnosti, dosahující až k 93%. Měniče série quarter-brick dokáží dodat energii o výkonu až 105 W, a to z nominálních vstupních napětí 12, 24, či 48 VDC. K dispozici jsou varianty s výstupním napětím 5, 12, 15 nebo 24 VDC.

Zapouzdřené DC/DC měniče jsou obalem chráněny před nepříznivými vnějšími vlivy. Na tomto krytu jsou rovněž přístupné případné ovládací prvky měniče. Jedná se o spínač ON/OFF, regulaci výstupního napětí v rozmezí -20 % až +10 %.

Vnitřní elektronika integruje hned celou řadu ochran, jako jsou: ochrana před úplným vybitím baterie, omezovač velikosti výstupního napětí, teplotní a zkratová ochrana.

Více informací na: http://www.synqor.com/cfqorGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007