. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nové vývojové kity Microchip
6. dubna 2010 - 8:31 | Pandatron | Nové vývojové kity Microchip | Komentářů: 2  

Nové vývojové kity Microchip

Microchip představuje novou řadu vývojových kitů, umožňujících snadný vývoj a návrh příslušenství pro iPod a iPhone a to s využitím celého rozsáhlého portfolia obvodů a produktů firmy Microchip.

Společnost Microchip Technology Inc., přední producent mikrokontrolérů a analogového portfolia, představila novou řadu vývojových kitů. Řada kitů, zastoupená třemi zástupci, umožňuje rychlý design příslušenství pro iPod a iPhone a to především s pomocí rozsáhlého portfolia mikrokontrolérů řady PIC. Sestavy poskytují základ hardware a software, potřebného pro vývoj aplikací, jako jsou digitální audio-systémy, dokovací stanice a velké množství doplňků, které lze využít v infrastruktuře pro multimediální komunikační zařízení iPod a iPhone.

"Nové vývojové kity společnosti Microchip mají za cíl pomoci návrhářům s vývojem aplikací pro iPod a iPhone, přičemž jejich hlavním přínosem má být rychlejší uvádění inovativních řešení na trh," řekl Mitch Obolsky, vice president z Microchip’s Advanced Microcontroller Architecture Division. "S tisíci potenciálních nových aplikací pro iPod a iPhone, zjednodušují tyto sestavy celý vývojový proces a to až do finální koncepce."

Návrháři, kteří sáhnou po uvedených nástrojích brzy zjistí, že jim umožní velmi snadno proniknout do portfolia mikrokontrolérů firmy Microchip, čítajícím více než 650 obvodů v 8-, 16- a 32-bitovém provedení. Rodina obvodů PIC MCU zahrnuje nanoWatt XLP technologii, pro světově bezkonkurenčně nejnižší spotřebu energie, což umožňuje podstatně delší životnost napájecí baterie. Kromě toho celá řada integrovaných analogových a digitálních periferií umožňuje design diferencovaných příslušenství. Všechny mikrokontroléry PIC jsou podporovány unifikovaným vývojovým prostředím pro snadnou migraci mezi jednotlivými obvody.

Jelikož nejen hardwarem je tvořeno každé zařízení, poskytuje výrobce rovněž zcela volně dostupné a bezplatné softwarové knihovny na podporu snadného vývoje libovolného příslušenství pro iPod a iPhone. Knihovny návrhářům umožňují snadnou tvorbu základních prvků a komunikačního rozhraní s iPod a iPhone, což výrazně urychluje dobu vývoje i celkového uvedení nového produktu na trh.

Pro další informace kontaktujte prosím jakékoliv obchodní zastoupení společnosti Microchip, nebo využijte celosvětovou síť autorizovaných distributorů.

Odkazy & Download:
Domovská stránka firmy Microchip
Přehled distributorů
Development Platforms for iPod and iPhone
Microchip Enables Easy Development of Accessories for iPod and iPhone With Kits and SoftwareGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (2):

Zobrazit starší 30 dnů (2)...

host
2. Dne 06. 04. 2010 v 19:16 zaslal host
Bez titulku
Koukám, že s tím samým teď přišli i další výrobci :-D


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
CBA-LS-40M
Kablík s konektorem pro GPS modul GPS-320FW od RF Solutions.
od 165 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007