. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Philips představil novinky roku 2010
9. dubna 2010 - 6:40 | Pandatron | Philips představil novinky roku 2010 | Komentářů: 0  

Philips představil novinky roku 2010

Společnost Philips představila novinky roku 2010 a to na výroční tiskové konferenci One Philips, konané minulý týden v České republice.

Společnost Royal Philips Electronics, vedoucí společnost v oblastech péče o zdraví a životního stylu, představila na tiskové konferenci s názvem OnePhilips, která se konala 1. dubna 2010, novinky pro letošní rok. Na tomto výročním setkání s novináři prezentovala firma svoje výsledky za loňský rok, naznačila plány dalšího rozvoje v globálním i lokálním měřítku a prezentovala cíle a novinky z oblasti zdraví a životního stylu.

„Velmi mě těší, že i přes nepříznivou ekonomickou situaci v roce 2009 naše společnost podávala povzbudivé výsledky a rostla,“ říká Arno Kraus, generální ředitel Philips ČR. „Naším cílem je zůstat lídrem v oblasti inovací a budování zdraví a životní pohody spotřebitelů,“ dodává Arno Kraus.

V oblasti životního stylu spotřebitelů představil Philips celou řadu novinek pro rok 2010, vynikajících svým designem a použitými technologiemi. Jako příklad je možné uvést zcela nové LCD televizory, které jako jediné na trhu využívají technologii Ambilight a k tomu designově sladěné systémy domácích kin s technologií Ambisound. K dokonalému vzhledu žen i mužů dopomohou epilátory či zastřihovače vlasů. Náročné domácí práce pak ulehčí například výkonné vysavače nebo systémové žehličky.

Sektor osvětlení prezentoval komplexní portfolio světelných zdrojů a svítidel na bázi LED technologie. Velkou výzvou je také osvětlení pro města, sportovní zařízení, domácnosti nebo kanceláře. Jednou z nejdůležitějších novinek letošního roku je zcela jistě unikátní platforma LEDGINE, která je založena na vyměnitelných LED modulech s optikou zvyšující uniformitu osvětlení oproti současným řešením s diskrétními LED zdroji.

V oblasti zdravotní péče je společnost Philips světovou jedničkou na trhu s kardiovaskulárními přístroji, defibrilátory a přístroji pro intenzivní péči. Zvláštní pozornost byla tentokrát věnována také inteligentnímu zařízení pro spánkovou terapii k léčbě běžné spánkové poruchy – obstrukční spánkové apnoe. Toto zařízení zjednodušuje pacientovu léčbu tím, že ho monitoruje a samo pozná, kdy je třeba léčbu upravit.

O společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost
v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips více než 116 000 zaměstnanců ve více než 60 zemích světa. Obrat společnosti
23 miliard EUR v roce 2009 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.philips.com/newscenter.

Odkazy & Download:
Domovská stránka Philips Electronics
Domovská stránka Royal Philips Electronics Česká republikaGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Aktivní GPS anténa 2JM011
Aktivní anténa GPS zajišťuje kvalitní a čistý signál i za zhoršených podmínek.
od 172 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007