. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Digi-Key uzavřel dohodu se Sanyo Corporation
12. dubna 2010 - 22:28 | Pandatron | Digi-Key uzavřel dohodu se Sanyo Corporation   verze pro tisk

Digi-Key uzavřel dohodu se Sanyo Corporation

Globální distributor elektronických součástek, Digi-Key Corporation, oznámil podepsání globální distribuční smlouvy se společností Sanyo Semiconductor Corporation (USA).

Digi-Key připravuje zásoby produktů společnosti Sanyo Corporation, včetně kompletní řady diskrétních polovodičových prvků, integrovaných obvodů, čidel a převodníků. Tyto produkty budou pro nákup k dispozici na globálních webových stránek společnosti Digi-Key (tedy i pro evropský trh) a budou obsaženy v připravovaných tiskových a on-line katalozích.

Společnost Sanyo se specializuje na integraci analogových a digitálních systémů a je významně zapojena do řady úspěšných systémů prostřednictvím rozvoje původní analogové technologie, včetně analogových IP, úsporných napájecích technologií a dalších obvodů této skupiny.

Sanyo tak nabízí celou řadu produktů, jako jsou kupříkladu amorfní solární články, energeticky úsporné ultra-miniaturní tranzistory, pevně dané logické integrované obvody i náročné integrované čipy. Díky své vlastní technologii, nabízí Sanyo řešení pro video, audio a další výkonné aplikace, kde umožňuje provedení jejich miniaturizace a snížení spotřeby energie.

Jde tak již o druhou podobnou zprávu za poslední měsíc, kdy v polovině března oznámila společnost Digi-Key uzavření partnerství se společností NXP Semiconductors. Výsledkem bylo přidání vývojového a simulačního nástroje NXP SimPort Design Center do nabídky Digi-Key e-commerce platformy.

Více informací na: http://dkc1.digikey.com/us/en/mkt/Press/SANYO_global.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007