. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
ST přináší Cadence je OrCAD PSpice
14. dubna 2010 - 7:35 | Pandatron | ST přináší Cadence je OrCAD PSpice   verze pro tisk

ST přináší Cadence je OrCAD PSpice

Evropský výrobce polovodičů, firmy STMicroelectronics NV oznámila nasazení Cadence\'s OrCAD PSpice technologie, která zákazníkům umožní snadno využívat prvky analogové a napájecí produktové řady.

Společnost STMicroelectronics (Ženeva, Švýcarsko) uvedla, že svým zákazníkům nabídne interaktivní modely a doporučí jim použití Cadence s OrCAD PSpice. Kombinace, která vhodným způsobem a intuitivním ovládáním zpřístupní analogové a smíšené integrované obvody pro pokročilé simulace a hodnocení svých aplikací. Tato iniciativa je součástí firemní Sense and Power kampaně, zaměřené na podporu vývoje elektroniky.

STMicroelectronics navíc poznamenal, že jeho analogové produkty jsou již nyní plně podporovány volně dostupným softwarovým nástrojem SMPS@eDesign Studio, vytvořeným s cílem pomoci návrhářům s vývojem simulací spínaných zdrojů (SMPS). Vzory získané ze SMPS@eDesign Studio je možné použít a dále více přesněji simulovat s použitím nástroje OrCAD PSpice.

Prvním produktem rodiny, která může být využita v Cadence OrCAD PSpice technologii budou DC/DC měniče a produkty ViPER, společnosti STMicroelectronics.

Více informací na: http://www.st.com/sense_and_power/home/home.jspGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pátek, 23. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007