. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Ultracap pomáhá při poklesu napětí
22. dubna 2010 - 7:26 | Pandatron | Ultracap pomáhá při poklesu napětí   verze pro tisk

Ultracap pomáhá při poklesu napětí

PowerBurst typ PC5 Ultracapacitor poskytuje rozšířenou působnost při zvlnění, poklesu či výpadku hlavního napájecího zdroje, jakož i ke zmírnění problémů s dodávkou bateriového napájení. Vlastní design tvoří hermeticky uzavřené pouzdro z nerezové oceli. V zařízení je ultrakapacitor schopen akumulovat energii a následně ji poskytovat v případě potřeby a to i ve více než 500 000 spínacích cyklech a 10 letech životnosti.

Typ PC5 ultrakapacitoru je určen pro rychlé poskytnutí záložní energie po nezbytně nutnou dobu od výpadku hlavního napájecího zdroje a případně do doby náběhu záložního zdroje. Kapacitor je vhodný i pro měkké zdroje, výměnné baterie či pro zálohování pamětí. Jeho použití je vhodné provést v tandemu s baterií nebo jinými zdroji energie, kde tyto nesplňují výkonnostní požadavky.

Ultrakapacitor PC5 je dostupný s rozměry 14 x 23,6 x 4,8 mm a 5,1 mm v profilu. Dostupné provozní napětí je 2,5 V DC, kapacita 4,0 F a teplotní rozsah od -40 °C do +70 °C. Tolerance kapacity je dle výrobce maximálně ±20 %. Kapacitory jsou dostupné již nyní a to v ceně od 8.00 USD při 100 ks.

Více informací na: http://www.tecategroup.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007