. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Siemens uvádí nové bezpečnostní monitorovací relé

Siemens uvádí nové bezpečnostní monitorovací relé

Nulové a současně provozní otáčky strojů a strojních zařízení sleduje nové bezpečnostní monitorovací relé Sirius 3TK2810-1 z produkce společnosti Siemens.

Přístroj současně sleduje tři parametrovatelné mezní hodnoty otáček: nulové otáčky, otáčky pro seřizování a otáčky pro automatický provoz. Pomocí tlačítek na čelním panelu lze volit jednotlivé parametry z nabídky na displeji LCD a nastavit jejich požadované hodnoty (např. mezní hodnoty otáček). Nové relé rozšiřuje produktové portfolio bezpečnostních modulů Sirius s typovým označením 3TK28.

Diagnostické a provozní stavy se zobrazují jako textové informace na displeji LCD nebo jsou signalizovány pomocí svítivých diod. Případné poruchy tak mohou být včas identifikovány, což v důsledku znamená zkrácení doby výpadku a zvýšení provozní pohotovosti zařízení. Každá ze tří monitorovaných hodnot otáček má přiřazen jeden bezpečnostní a jeden signalizační výstup. Pomocí těchto výstupů se zařízení uvádí do požadovaného bezpečného stavu.

Bezpečnostní relé 3TK2810-1 je nově vybaveno řídicími bezpečnostními funkcemi pro blokovací zařízení spojená s ochrannými kryty ve smyslu ČSN EN 1088. Použití dalšího bezpečnostního modulu k realizaci těchto řídicích funkcí tak již není nutné. V praxi to znamená jednodušší zapojení, zkrácení doby montáže, úsporu místa v rozváděči a snížení celkových nákladů. Nové relé je kompatibilní se všemi běžnými snímači otáček a může být napájeno stejnosměrným napětím o hodnotě 24 V nebo napětím v rozsahu AC/DC 120 V až 240 V.

Více informací na: http://www.siemens.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007