. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
LeCroy demonstroval 60GHz real-time osciloskopy
4. května 2010 - 7:53 | Pandatron | LeCroy demonstroval 60GHz real-time osciloskopy   verze pro tisk

LeCroy demonstroval 60GHz real-time osciloskopy

LeCroy Corporation minulý týden úspěšně předvedl svou šestou generaci osciloskopů s technologií Digital Bandwidth Interleave (DBI) a hodlá ji využít i ve svých nových front-end čipech, což by mělo znamenat nižší šum a vyšší šířku pásma. Kombinace nových křemíkových technologií a zdokonalené DBI techniky umožňuje konstrukci digitálních osciloskopů s nižším šumem a analogovým pásmem až do 60 GHz. To mimo jiné znamená zdvojnásobení schopností současných LeCroy průmyslově předních produktů se šířkou pásma 30 GHz.

Realizace praktických aplikací a rozvoj využití nových technologií již započal a očekává se, že první high-end produkty budou na trhu dostupné příštích dvou let. Společnost očekává, že první produkty, využívající tuto technologii, představí již koncem roku 2010. Mělo by se jednat o čtyřkanálové provedení s real-time šířkou pásma až 45 GHz.

\"Musíme být i nadále připraveni naplnit vznikající poptávky trhu s našimi hign-end osciloskopy,\" řekl LeCroy prezident a generální ředitel společnosti Tom Reslewic.

\"Současní inženýři pracující s vysokorychlostními sériovými datovými spoji se potýkají s obrovskými problémy, pokud mají zajistit, že budou dosaženy cílené úrovně výkonu. V poslední době k výraznému nárůstu v projekční činnost a zájem ve velmi vysokorychlostní aplikace, jako je 100 GB Ethernet. Tyto aplikace jsou tak hnací silou pro vývoj nových generací osciloskopů s čím dál vyšší šířkou pásma.\"

Více informací na: http://www.lecroy.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Úterý, 27. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,270   USD = 23,290
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Technické listy
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007