. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
LatticeECP3 PCI Express development kit
5. května 2010 - 7:57 | Pandatron | LatticeECP3 PCI Express development kit   verze pro tisk

LatticeECP3 PCI Express development kit

Společně s vypuštěním vlastního snadno dostupného PCI Express vývojového kitu oznámila společnost Lattice Semiconductor, že při použití jejich produktů je možné pracovat s PCI Express hardwarem již během třiceti minut od instalace.

Vývojový balíček je optimalizován na vytváření návrhů zařízení pomocí nízkoenergetických a levných FPGA typu LatticeECP3. Velký výběr demonstračních ukázek, jako např. demo propustnosti dat pro vysokorychlostní zařízení, či demo přenosu obrázku, nám ukazují, jak je možné adresovat různorodé výkonové požadavky na aplikace.

Šedesátidenní licence na softwarové nástroje a integrovaný koncový x1/x4 IP core a scatter-gather DMA IP core umožní uživateli nechat se unést schopnostmi softwaru a začít pracovat co nejefektivněji.

S podrobnými instrukcemi, které uživatele navedou krok za krokem, je tento schopen předvést funkční demo již během prvních třiceti minut. Software je dostupný jak na platformě Windows, tak i pod Linuxem.

Více informací na: http://www.latticesemi.com/store/dev_kits.cfmGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007