. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Infineon a Fairchild dohodli společné Power MOSFET pouzdra

Infineon a Fairchild dohodli společné Power MOSFET pouzdra

Infineon Technologies a Fairchild Semiconductor uzavřeli partnerství v používaných pouzdrech pro power MOSFET obvody v Infineon PowerStage 3x3 nebo Fairchild MLP 3x3 (Power33) pouzdrech. Dohoda vznikla v reakci na potřebu bezpečné funkce v aplikacích s vysokou účinností a tepelným výkonem v DC/DC konvertorech.

Spojením zkušeností obou výrobců je zaměřeno na asymetrické, dvojité a jednoduché obvody MOSFET pro DC/DC aplikace od 3 do 20 A.

\"Sjednocení pouzder přinese výhody i pro naše zákazníky, především se tak omezí počet unikátních pouzder, které jsou dnes k dispozici na trhu. Zároveň jde o řešení, které zvýší úroveň výkonnosti v menších sériích než jak tomu bylo doposud,\" řekl Richard Kuncic, director a product line manager Low Voltage MOSFET ve společnosti Infineon Technologies.

Fairchild a Infineon mají standardizované rozložení pinů a mají obdobné rozložení výkonu, který tak zákazníkům nabízí dva zdroje produktů pro jejich návrhy s požadavkem na vysokou účinnost, telekomunikační a serverový trh,\" řekl John Bendel, Fairchild senior vice president of Low Voltage Products.

Tento krok tak umožní sladění dodávek a výkonových špičkových produktů v průmyslově standardizovaných pouzdrech.

Více informací na: http://www.fairchildsemi.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pondělí, 26. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,240   USD = 23,457
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007