. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
MicroFET - tranzistory pro mobilní aplikace
12. května 2010 - 8:53 | Pandatron | MicroFET - tranzistory pro mobilní aplikace | Komentářů: 0  

MicroFET - tranzistory pro mobilní aplikace

Společnost Fairchild Semiconductor představuje rodinu MicroFET™ produktů, tranzistorů MOSFET s vysokým výkonem pro mobilní použití.

Všichni návrháři mobilních a přenosných aplikací neustále hledají řešení, která jim nabídnou vyšší účinnost při menším a tenčím provedení. Pro splnění těchto potřeb, nabízí firma Fairchild Semiconductor portfolio vysoce výkonných MicroFET MOSFET tranzistorů v maximálně kompaktním provedení s rozměry jen 1,6 x 1,6 x 0,55 mm.

S průmyslově vedoucím portfoliem, mohou návrháři volit takové MicroFET MOSFET prvky, které optimálně vyhoví jejich použití a návrhovým potřebám. Nové portfolio totiž obsahuje celou řadu běžně používaných typů, včetně jednoho P-Channel s Schottky diodou combo, jednoho N-Channel s Schottky diodou combo, dual P-Channel , dual N-Channel, komplementární dvojice a jednoho N-Channel a P-Channel.

Tyto MicroFET MOSFET produkty jsou navrženy s využitím pokročilé PowerTrench® MOSFET technologie výrobního procesu. Tato technologie přináší výjimečně nízké hodnoty RDS (on), total gate charge (QG) a Miller Charge (QGD) zdokonalení, jejichž výsledkem je vynikající vodivost a spínací výkon s velmi dobrou tepelnou účinností. Jejich pokročilé MicroFET pouzdra přinášejí vynikající ztrátový výkon a vlastnosti vedení tepla, v porovnání s konvenčními MOSFET pouzdry.


Tab. 1: Přehled základních dostupných typů a jejich cen

Fairchild Semiconductor tak nabízí nejširší portfolio 1,6 x 1,6 mm a 2,0 x 2,0 mm teplotně zdokonalených, ultra kompaktních, low-profile MicroFET prvků. Tyto produkty umožňují pohodlný návrh mobilních a přenosných aplikací s realizací vysokého výkonu bez nutnosti použití rozměrných pouzder klasických MOSFET tranzistorů.


Obr. 1: Srovnání základních typů pouzder a jejich tepelného odporu

Dostupnost a cena:
Z uvedených zástupců rodiny MicroFET MOSFET tranzistorů jsou nyní již všechny dostupné v podobě vzorků. Standardní termín dodání produkčního objemu je 12 týdnů. Ceny tranzistorů jsou uvedeny v tabulce 1.

Pro více informací o těchto a dalších produktech, návrhových nástrojích a obchodních kontaktech, navštivte prosím stránku http://www.fairchildsemi.com.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů

Fairchild Semiconductor’s MicroFET™ MOSFET Shrinks Its Footprint for Portable Designs
MicroFET MOSFET
PowerTrench® MOSFETGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Modul PWLAN-1
Konstrukce univerzálního webserveru s modulem SocketLAN.
Skladem od 1290 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007