. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nová generace barevných alfanumerických LCD
14. května 2010 - 9:32 | Pandatron | Nová generace barevných alfanumerických LCD | Komentářů: 3  

Nová generace barevných alfanumerických LCD

Barevné alfanumerické LCD řady InfoVue FSC nabízejí plynulý přechod mezi černobílým a plně barevným TFT řešením. Displeje kombinují výhody nízké ceny a moderního designu aplikací.

Firma Lumex zahájila výrobu nové generace InfoVue FSC sekvenčních barevných alfanumerických displejů typu LCD. Jedná se o alternativu ke klasickým černobílým LCD pro nové generace zařízení. S jejich pomocí je možné zajistit plynulý přechod z černobílého na plně barevné řešení, avšak s 80 % úsporou nákladů v porovnání s barevnými TFT grafickými panely.

Nová InfoVue FSC technologie je plně kompatibilní se standardními LCD řadiči a vhodná pro širokou škálu zobrazovacích aplikací, které vyžadují rentabilní barevné alfanumerické zobrazení informací, jako jsou mobilní multimediální přehrávače, zdravotnické aplikace či průmyslová zařízení.

InfoVue FSC jsou typu TN pozitivní, staticky řízené. Na rozdíl od klasických LCD displejů jsou však schopny práce v teplotním rozsahu -20 °C až +60 °C a to bez změny základních vlastností.

Lumex Technical Design Specialists umožňují snadnou integraci technologií FSC s LED diodami, zářivkami, ale i spínači, konektory a dalšími klíčovými prvky pro vytvoření řešení, která maximalizují výkon a účinnost v každém jednotlivém směru.

InfoVue FSC jsou jako RoHS dostupné v uživatelských velikostech od jednoho do pěti čtverečních palců. Zobrazované alfanumerické segmenty jsou poté k dispozici v sedmi standardních barvách s bílým pozadím, nebo v klasické černé se sedmi standardními barvami pozadí.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů

New FSC LCD Provides Cost-Effective Option for Monochromatic Devices Looking to Transition to Color
InfoVue FSC (Field Sequential Color) family of color alphanumeric LCD displaysGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (3):

Zobrazit starší 30 dnů (3)...

host
3. Dne 15. 05. 2010 v 13:35 zaslal host
Bez titulku
Kupoval jsem je od Lumex. Ale pozor, nevim zda budete spokojen s jejich kontrastem !


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PXC72 - Vývojový modul pro XC9572XL
Malý vývojový modul pro CPLD XC9572XL společnosti Xilinx. Na modulu je umístěn i regulátor, generátor hodin, tlačítko a čtyři LED.
Skladem od 398 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007